2733
2734
ولی دقت کردی چقدر عمل های زیبایی زیاد شده ادم هوس میکنه یکاری کنه با خودش😭😂

اره ولی من خودمو بدنمو دوس دارم و باهاش کنار اومدم و تحت هیچ شرایطی دوست ندارم تغیرش بدم مگر برای سلامتی😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تتو خط چشم و تتو ابرو  خیلی پشیمونم چون دلمو زده دوست دارم پاک شه

الان ک راحت ریمو میکنن برو ریمو کن میکرو کن

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔
دلم میخواد س ی نمو‌ عمل کنم نمیدونم کسی اینکارو کرده و پشیمونه افتادست مال من 

دخترخالم انجام داد رد بخیه مونده

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔

نمیشه قطعی گفت

مثلا من حدود 7سال پیش ابروم رو تتو کردم با وجودی که ابروی خودم خوب بود

همون شب اول پشیمون شد و اصلا پماد نزدم تا سریع بریزه و پاک بشه

چندسال هر جا برای اصلاح ابرو میرفتم میگفتن بخاطر تتوت ابزوهات خوب درنمیاد از لحاظ قرینگی. همه اش بخودم میگفتم چکازی بود که کردم؟! 

اما 

امسال که مریص شدم و براثر شیمی درمانیم ابروهام ریخت، همون تتوی کمرنگ شد مثل یک الگو برام و بامداد روش میکشیدم و کارم راحت تر و تمیزتر بود

فکت جلو بود؟ اون چیزی ک میخاستی نشد؟

نه جلو نبود 

یه مشکل داشت که تقریبا اونیکه می خواستم شد 

ولی درد درد درد 

فکم هی صدا می ده 

انگار از جاش درومده 

نمی تونم غذا بخورم 

نمی تونم خوب حرف بزنم 

تنها کاری که انجام دادم هاشور ابرو بود ده سال پیش خیلی پشیمون شدم چون ابروهای خوبی داشتم لامصب پاک ه ...

هاشور ک پرتر نشون میده قشنگه.شاید بد زدن برات.

نه ابروهای خودم هستن ولی جای هاشور هنوز هست دنباله ش بالاس اون موقع مد بود 

عه اخ .. عجبا حالا اگه نمیخواستی پاک بشن ،پاک میشدن .. ارایشگرت کارش حرف نداشته 😅

کمرنگ ک شده صددرصد درسته ؟ هیچ جوره نمیشه ازبین برد جاشو ؟ با لیزری چیزی ؟

ولی میخام پیکر تراشی انجام بدم 

وای ریسکش خیلی خیلی بالاس حتما تحقیق کن در موردش

2706