2733
2739
عنوان

سردی بدن و سیاه دانه و..

1453 بازدید | 9 پست

من تمام علائم سردی بدن رو دارم چاقی شکمی...مشکل معده...نفخ..ترش کردن..ریزش مو..و...بعد چند نفر گفتن ناشتا سیاه دونه بخور...منم نصف قاشق چایی صبحها با آب خوردم ولی بعد ۴ روز یه خارشایی افتاد به جونم..الان یک هفتست که دیگه نخوردم..اما خارش ها هستن...دور شکمم...دور بازوهام ...و ساق پام خیلی میخاره...و سرمم همینطور...گفتم شاید گرمی کردم چند بار ختمی خوردم ولی تاثیر نداشت...بنظرتون چیکار کنم

سیاهدونه خالی نخور با عسل باید بخوری

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اینجابیی که هستم دکتر طب سنتی خوبی نیست

من یه گروه طب سنتی عالی دارم تلگرام خاستی بگو بفرستم ، من خیییلی ازش نتیجه گرفتمه

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2740
آره میخوام

https://t.me/+of5NjWU91rg4NDdk