2752
2734
بیست متری هفتم..اموزش و پرورش منطقه سه.. میشه یه آدرس دقیق تر از این بدین.مثلا کدوم منطقه کرج هست..
یادم باشد زیباییهای کوچک را دوست بدارم هرچند در میان زشتیهای بزرگ باشند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام مامانا من خیلی خرید اینترنتی میکنم بماند که از کلی از خریدام راضی و از خیلییاش ناراضی و کلاه سرم رفت.ام این دفعه از طریقه زن داداشم با خانومی اشنا شدم که خدا خیرش بده خیلیییییییییییییی منصف و خانوم و خوش سلیقه هست.من که خیلییییییییی راضی بودم .از لباس گرفته تا کل سیسمونی رو داره هرچی اراده کنید داره.با قیمت مفت وارزون.تو وایبر هم هست شمارشو میزارم براتون.حتمااااااااااااااااااااا امتحان کنید09213877073 اسمش مامان ویهان
خدایاشکرکه دونیمه راکامل کردی.همسرم عاشقتم واین عشق رامدیون تک تک خوبیهایت هستم
سلام دوستان. کیتی شاپ هستم قبلا تهران بودم و فروش حصوری تهران داشتم.الان سمت مهرشهر اومدم فروش لباس بچگانه و زنانه و مردانه.... و کاشت ناخن با بهترین مواد امریکایی (TAS) در خدمتتونم گروه لاین و واتساپ و وایبر دارم برا فروش لباس دوست داشتین در خدمت هستم 09194945748
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=21014