2733
2739

من مدتیه به شدت اضطراب صبحگاهی دارم.از زمانی که بیدار میشم اونم خیلی زود چند ساعت اذیتم.اصلا نمیدونم چه کنم.دارو سرترالین و آلپرازولام هم میخورم اما فایده ای ندارم.گاها این طوری میشم و بعد مدتی رفع میشه الان دو هفته ای هست باز درگیر شدم.کسی می‌تونه با تجربیاتش کمک کنه

حالت پنیک   داری  یا  همون  حمله  عصبی    باید بری دکتر  داروهاتو تغییر بده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینطوری م خیلی وقتا 

میزان اضطرابم زیاده 

اضطراب فراگیر دارم 

من تازه گاهی به خاطر اضطراب کار های نسنجیده هم انجام میدم 

اما فکر میکنم بهتره باهاش نجنگیم 

بذاریم بمونه و تحملش کنیم و کارمون رو انجام بدیم

2728
منم اینطوری م خیلی وقتا  میزان اضطرابم زیاده  اضطراب فراگیر دارم  من تازه گاهی به ...

منم گاها فکرای منفی زیادی به سرم میزند...اضطرابم اون قدر زیاد میشه که متاسفانه چند ساعت بعد که فروکش می‌کنه حس خستگی میاد سراغم

2740

منم اينطوريم ، لرز هم ميكنم ببشتر وقتا ... اصلا يه حال بدي🤦🏻‍♀️ از صبحام متنفر شدم 

منم مث اون دوستمون ولش كردم 

روان شناس كه ساعتي خدا تومن ميگيره دو جلسه رفتم نشد ادامه بدم چون واقعا گرونه و دارو هم كه نخوردم تا حالا 

منم گاها فکرای منفی زیادی به سرم میزند...اضطرابم اون قدر زیاد میشه که متاسفانه چند ساعت بعد که فروکش ...

سلام روز بخیر . من چند هفته ای هست که اضطراب صبحگاهی دارم . به محض بیدار شدن از خواب دچار استرس و دلشوره و حتی تنگی نفس هستم . میخواستم بدونم شما خوب شدین ؟ دکتر روان پزشک هم رفتم قرص دپاکین و دپاپکس بهم داده ولی خوب نشدم . شما چکار کردین ؟ خوب شدین؟