2737
2739

(صرفا جهت درددل) 

چند روزه شبو روز ندارم 5میلیون خیلی وقت پیش مال کسی بود دستم امانت بود خورد خورد نفهمیدم چطوری خرج شد سه روز پیش دیدمش گفت پول برام بریز بهونه آوردم که رمز پویا نمیا مشکل از خطاس ولی باز فردا پس فردا ازم میخوا میدونم اشتباه کردم به خدا چیز خاصی نگرفتم تو مدت طولانی خرج شد قرار بود مادربزرگم 8میلیون بهم کمک کنه برم دوره ارایشگری چیزی ببینم مشغول به کار شم دلم گرم بود که میزارمش جاش تا چند شب پیش گفت حالا حالاها نمیتونم پدرم فوت کرده شوهرمم 100تومن به زور میده اگر میداد من دست به اون پول نمیزدم😭

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم

دعا میکنم برات به حق ام البنین مشکلت حل بشه .....

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیتونم به طرف بگم صبرکنه پولشو خرج کردم بفهمه ابروم میبره شوهرم بفهمه روزگارم سیاهه نه پشتی دارم نه کسی ازش بگیرم نه میزاره سرکار برم امشب بسکه فشار عصبی داشتم دوتا بچمو زدم خوابیدن چون همش دعوا میکردن باهم از همون موقع خودم زیر پتو دارم اشک میریزم

2728

نمیفهمم چیشد اومدم اینجا دارم تعریف میکنم ولی خسته شدم بسکه همش حسرت خوردم بسکه ارزو همه چی به دلم موند

2740
خوب از خرجی خونه و غیره کنار بازار خورد خورد بهش بده یا وام خانگی ثبت نام کن که قسطی کمه بگو مشکل دا ...

خرجی چیزی دست من نیست وام خونگی هم باید ثبت نام کنم ند ماه بدم تا اسمم در بیا کاش میشد ماه اول به من میدادن

نمیدونم چی بگم خدا خودش کمکت کنه عزیزم برات صلوات فرستادم خدا گره از مشکلت وا کنه . ولی به نظرم به مادر بزرگت بگو همچین مشکلی برات پیش اومده کمکت کنه هرجور شده 

یه شیشه وقتی میشکنه .... لبه اش تیز میشه ، اونوقت میخوای آدمی که دلش شکسته ، همون آدمِ سابق باشه؟!      هیچ وقت دل نشکن
نمیدونم چی بگم خدا خودش کمکت کنه عزیزم برات صلوات فرستادم خدا گره از مشکلت وا کنه . ولی به نظرم به م ...

واضح گفت ندارم فعلا کاش میداد