2737
2739

خوش اومدی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوش اومدی ، آره نی نی سایت خیلی تغییر کرده ،حال همه بده همه افسردن انگار مث قبلنا شاد نیستن 🥲🖤

یه کاربر بود اون موقع ها اقدام کرده بود بعد فهمیده بود مشکل داره، هیچ وقت فراموشش نکردم

الان دیدم کاربریش غیرفعال هست

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
یه کاربر بود اون موقع ها اقدام کرده بود بعد فهمیده بود مشکل داره، هیچ وقت فراموشش نکردم الان دیدم ک ...

مشکلش چی بود؟میشه بیشتر توضیح بدی

گویند که هر تیره‌شبی را سحری هست⚪️⚪️خدایم کافیست..
2740
یادم نیست خیلی باردار نشد رفت سراغ درمان و دکتر

ولی من تو رو یادمه یادته میگفتم بچم اریتمی داره باردارم بچه ی قبلمم ناقص اومده بود دنیا

ولی من تو رو یادمه یادته میگفتم بچم اریتمی داره باردارم بچه ی قبلمم ناقص اومده بود دنیا

جدی؟

نه یادم نیست بخدا

الان بچه ات خوبه؟

جدی؟ نه یادم نیست بخدا الان بچه ات خوبه؟

اره دوسال پیش بود باردار بودم هر دقیقه درد ودل میکردم اومد دنیا سالم بود خداروشکر الان خابه کنارم

اره دوسال پیش بود باردار بودم هر دقیقه درد ودل میکردم اومد دنیا سالم بود خداروشکر الان خابه کنارم

عزیزم

خدا حفظش کنه واست، ایشالا خیرشو ببینی