2752
2734

چند ماهیه چن تا لکه سیاه افتاده بود رو صفحه لبتابم ولی زیاد نشده بود همونجوری بود تا اینکه امروز روشنش کردم دیدم صفحش کامل سیاهه یه کم روشن تر میشه علامت موس که حرکت میکنه میاد صداها میاد ولی صفحش خاکستریه چیکار کنم درست میشه؟ آخرین بار دو هفته پیش روشن کرده بودم خوب بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه کابل hdmı  داری به تلویزیون وصل کن. اگر تصویر درسته، مشکل از ال سی دیه. اگر تو تلویزیون هم همینجوره، مشکل از کارت گرافیکه

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
فک کنم صفحه نمایشش خراب شده از ال ای دی های بسیار کوچیک تشکیل میشن ک بعداز مدتی خراب میشن تو تلویز ...

آآره شنبه میخوام ببرم گفتم شاید کسی تجربه داره ببینم درست میشه یا نه آخه فیلم و عکسای مهمم دارم توش

*لپتاپ  @آب_آلبالو     همیشه تو تاپیکا دیدم تصحیح می‌کنی کلمه لپتاپو تگت کردم:||| ...

وااای😂😂😂❤️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اتفاقا به تلویزیونم وصل کردم همونجوری بود درست میشه هزینش مثلا چقده

یه سرچ زدم زده ۵۰۰ تا ۱۶۰۰

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد!