2733
2739
عنوان

سوپ شیر با جو‌خوب میشه یا جو پرک؟

138 بازدید | 12 پست

بچه ها بنظرتون کدوم‌بهتر میشه همینجوریش تو سوپ‌جو جو‌پرک‌ریختنی اصلا خوشم‌نمیاد حالا نمیدونم تو سوپ شیر کدوم بهتر میشه لطفا راهنمایی کنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

با جو 

جو پرک اصلا دوست ندارم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2740
یه سوال دیگه بجای جعفری میشه سبزی سوپ‌ریخت؟

اره من ریختم بارها

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
عزیزم میشه طرز تهیه‌ی سوپ شیری که خودت درست میکنی‌رو‌بهم‌بگی

ببخشید دیر جواب دادم نمیدونم الان به کارت بیاد یا ن ...من مرغ ترجیحا سینه با هویج رو جدا میذارم‌بپزه ...جو هن جدامیدارم بپزه وقتی جو پخت مرغمم پخته بود ریش ریش میکنم و میریزم توش هویجم که قبل از پختن رنده کرده بودم با مرغ پخته میریزم توش کلا اب مرغم میریزم یکم نک میریزم داخلش و شیر رو بهش اضافه میکنم یکم که جوشید بعدشقارجو اصافه میکنم‌تا قارچشم بپزه ..شیرو خامرو باهم‌قاطی‌میکنم زیر سوپمو خاموش میکنم و اون رو بهش اضافه میکنم که خامه نبره بعد باز زیرشو روشن میکنم ...من روش جهفری میریزم موقع سرو چون داخلش باشه دوست ندارم