2733
2739

..... بغض همش داره خفم میکنه هیچی آرومم نمیکنه

چیکار کنم آخهههه😭😭

میشه تاپیک قبلیم رو بخونین به خدا جون توضیح دادن ندارم😭😔

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

خدا بزرگه

مشکلتون چیه؟ 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میفهمم داری روزای سختی رو میگذرونی. من خودم ۸ سال این روزارو گذروندم. مشکلتون چیه؟ به فکر میکر ...

من مشکلم خیلی پیچیده هست

بچه میخواد 

متوجه شدم منظورم دلیل باردار نشدن شون بود مثلا همسرشون واریکوسل داره خودشون پلی کیستیک هستن چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2740

عزیزمم🥲منم این حسو خیلی تحربه کردم اخریش زن عموم بود عیدعروسی کرده چنسالم کوچیکتر از منه خیلیییی گریه کردم وقتی فهمیدم .ایشالا ماهم ی روزی مامان میشیم 

خدایا مرسی بابت داده ها و نداده هات😘
عزیزمم🥲منم این حسو خیلی تحربه کردم اخریش زن عموم بود عیدعروسی کرده چنسالم کوچیکتر از منه خیلیییی گر ...

فقط خدا میدونه چقدر سخته

جلو چشمات بچه دارشدن همه رو ببینی و فقط جلو همه لبخند بزنی بگی مبارکه جگرم آتیشهههه

استارتر ناراحت نشی ولی من اکثر تاپیک هاتو از اول خوندم واقعا با این وضعیت همسرتون بارداریتون عاقلانه ست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط خدا میدونه چقدر سخته جلو چشمات بچه دارشدن همه رو ببینی و فقط جلو همه لبخند بزنی بگی مبارکه جگرم ...

منم میدونم عزیزم چقدر سخته وکاری هم از دستمون بر نمیاد . اروم باش و زندگی کن هرموقع زمانش بشه خدا خودش میده

خدایا مرسی بابت داده ها و نداده هات😘