2737
2739

شده برین پیش ی دکتر بگه مثلا فلان عیب بینیت کامل رفع نمیشه؟ 

یا مثلا قبل عمل ایرادای بینی بنویسی و امضا کنی ینی اگه رفع نشد مسولیتی گردن دکتر نیس؟

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من فقط بینیم گوشتی بود دکتر گفت انتظار تغیر انچنانی نداشته باش منم چون طبیعی میخواستم اوکی بودم به نظرم شماهم همچین کاری نکن اینجوری دیگه هر خرابکاری که دکتر بکنه هم نمیتونی ازش شکایت کنی

نه من فقط بینیم گوشتی بود دکتر گفت انتظار تغیر انچنانی نداشته باش منم چون طبیعی میخواستم اوکی بودم ب ...

بمن  اونایی ک کامل رفع نمیشه گف 

گفتم خیلی تابلو میشه گف ن ولی کامل رفع نمیشه

2740

من کلا سه جا رفتم مشاوره حضوری که آخریشو قبول کردم ،  اما در کل منظورشون این بود قول نمی‌دم همون‌طور ک دوس داری در بیاد از همه داخل پرونده به امضاهایی میگیرن خب همون امضاهام معنیه اینو میده که همه چیز جز ن خودمونه ، بازم من نمی‌دونم مشکل بینیتون چیه 

بمن گف انحراف داره ولی کامل رفع نمیشه

اگه خیلی انحراف داشته باشی که اره مثل انحراف های به خاطر شکستگی یکم در نهایت معلومه

ولی به نظرم برو پیش یه دکتر خوووب که درصد رضایت مریضاش بالا باشن بعدم قرار نباشه اینجوری از خودش رفع مسوولیت کنه

بمن گف انحراف داره ولی کامل رفع نمیشه

بنظر من رفع میشه اون خواسته بدترین حالت رو در نظر بگیره ، 

من که بینیم همون‌طور که خواستم در اومد ، اما در کل باز راجب دکتر تحقیق کن 

نه والا.من اینکار را نکردم.ما کلامی با هم حرف زدیم.هر چی من میگفتم اون یچیزی پرت پلا میگفت.منم فقط د ...

منم مراحعاش دیدم خوب بود 

عکس نمونه کارش نشون دادم گفتم عین این میشه گف اره

حالا چون گفته کامل رفع نمیشه دودلم کرد

2706