2733
2739
عنوان

شيرخشك خوب معرفي كنين

1896 بازدید | 32 پست

سلام من باردارم توماه هشتم قصد دارم بچم دنيا اومد كلا شيرخشك بهش بدم چندروزي فقط شير خودم ميخوام بدمش..چه شيرخشكي خوبه هم مناسب باشه هم خوب باشه..يه بچه كوچيك دارم سختمه بخوام شير بدم به اين يكي

اپتامیل پرونوترا که فعلا تا اسفندماه تو بازار موجود نمیشه من به سختی برای بچم جور کردم 

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آپتامیل

ما ب خواهرم آپتامیل میدادیم، هشت سال پیش ی قوطی میخرید بابام صد تومن

الان نمیدونم چنده🤔

دکترش هم میگفت از بهترین مارک های شیرخشکه

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ استارت رژیم🥰 این دفعه به خودم قول رسیدن دادم🤗 با تموم سختیا بازم ادامه میدم✋🏻 خیلی شکست خوردم، خیلی جاها کم آوردم ولی این دفعه میخوام که بشه🌼✨
2731
2740

فقط شیر خودت هم خودت راحتی هم بچه گناه داره من بچم شیر خشکی اینقد اذیت میشم

شیر خشک بچه رو خیلی اذیت میکنه مدام سرد و گرمه ولی دمای شیر مادر همیشه یکیه

یه دختر دارم تا نداره
هشت سال پیش صد تومن 

آره، قوطیش ن کوچیک بود ن خیلی بزرگ

متوسط

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ استارت رژیم🥰 این دفعه به خودم قول رسیدن دادم🤗 با تموم سختیا بازم ادامه میدم✋🏻 خیلی شکست خوردم، خیلی جاها کم آوردم ولی این دفعه میخوام که بشه🌼✨
2706