2752
2734
عنوان

حرفی که مادر نامزدم بهم زد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 40 پست

نههه عزیزم از الان اگه واسه این چیزای کوچیک بخوای روح و روانت بهم بریزی ک نمیشه. زندگی پراز این چیزاس. فک کن ببین مادر خودمون چقد از این حرفا بهمون زده. ولی مادر همسرت چون اسمش مادرشوهره پس حتما با منظور گفته

البته لحن گفتنشم مهمه

ولی اگه بازم تکرار شد میتونی بکی الان خیلیا میلیونی خرج میکنن هم هیکل من شن بازم نمیتونن. خوشبحال من ک همه چی میتونم بخورم و نیاز ب رژیم ندارم. نزار اعتماد ب نفست بیارن پایین . ب هیچ عنوان دست هیچکس نقطه ضعف نشون نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم به شوخی گفتم ینی الان عروس قشنگی نمیشم؟ گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ینی حالا قشنگم نشی ...

اووووه به اندازه تار تار موهات دوران نامزدی و اوایل ازدواجم این حرف رو از مادرشوهرو خواهرشوهر و زنعموی شوهر و...شنیدم😅مادرشوهرم یه بار اوایل عروسیم بود گفت یه مشت استخون رو چی جوری میندازی زیر باد کولر وقتی میخوابی!!!تا عمر دارم یادم نمیره.هرچند که آدم جبران نیستم ولی خیلی ناراحت شدم.

.                                       

وا چرا ناراحت شدی استفاده کن از شرایط بگو مامان جون پول بده برم عسل بخرم پول بده برم آجیل گوشت بخرم برم فلان رستوران ووووواااااای فلان لباس منو چاق نشون میده پووووووووول بده د لامصب پوووووووووول بده برم بخرم😈😎وی از این طریق به درآمد میلیونی رسید 🤣

من کاملا رو فرم بودم وزنم خوب بود مادر شوهرم هی راه می رفت می گفت چاقی چاقی فکر کن ۶۰ کیلو بودم اینقدر ناشکری کرد الان شدم ۷۵ کیلو😅 یه مدت قبل به شوهرم گفتم برو به مادرت بگو اینقدر اون وزنمو زد تو سرم که خدا جواب ناشکریشو داد چاقتر شدم.  

کلا بخوای حرص بخوری از قیافه می افتی فکر نکن من الان عکسهای قبلمو می بینم که چقدر روز به روز خسته تر و شکسته تر شدم

تنهایی که از حد گذشت، کل آدمهای دنیا هم ترکت کنند دیگر مهم نیست! ياامام رضااا یا ضامن آهو🙏🏻
وا چرا ناراحت شدی استفاده کن از شرایط بگو مامان جون پول بده برم عسل بخرم پول بده برم آجیل گوشت بخرم ...

وای دست رو دلم نذار اصلا

همش داریم صرفه جویی میکنیم تا بتونیم وسیله اینا بخریم

از من پول نخوان بقیه پیشکش

2706