2733
2734
عنوان

قتل ناموسی

211 بازدید | 9 پست

بچه هایی ک پوست شیرو میبینید 

بنظرتون نعیم حق داشت بکشتش این کثافتو یا باید میزاشت قانون بگیرتش 

بنظر من خودم بهترین کارو کرد ینی من ک یه زنم اگه روزی دور از جونش به دخترم تعرض بشه مطمئنم میتونم با همینقد قساوت بکشمش اون حروزاده رو 

بنظرم اگه همه پدرا قد نعیم غیرت داشتن هیچ دختری مظلوم واقع نمیشد

قاتل کی بود؟

ب ما تنبلای مظلوم کاری نداشته باشین🥺انقد پاشو پاشو نکنید واسمون💔خوده خدا وقتی ک ماهارو آفرید با یه لحن خوجل موجل فرمودند:خودااااا والااااا تو نمخواد پاشی دراز بکش عزیزوووم😍تازه یه بالشته اضافیم گذاشت بغلمون🙃😁

ای وای. کیو کشت؟ 

من امشبو ندیدم هنوز.

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه یارو نریمان نامی البته هنو اونی ک این برنامه رو چیده پیدا نشده این یکی از سه نفریه ک تجاوز کرده ب ...

نمدونم چرا حس میکنم رفیقشم یکیشونه

ولی شوهرم حسابی طرفشه و میگه نههههههههه ببین چ بامعرفته نهههههه عمرا

ب ما تنبلای مظلوم کاری نداشته باشین🥺انقد پاشو پاشو نکنید واسمون💔خوده خدا وقتی ک ماهارو آفرید با یه لحن خوجل موجل فرمودند:خودااااا والااااا تو نمخواد پاشی دراز بکش عزیزوووم😍تازه یه بالشته اضافیم گذاشت بغلمون🙃😁
نمدونم چرا حس میکنم رفیقشم یکیشونه ولی شوهرم حسابی طرفشه و میگه نههههههههه ببین چ بامعرفته نهههههه ...

نههههههه منم باورم نمیشه رضا باشه 

از جونش مایه میزاره بذا نعیم اصلا اگه رضا نباشه نعیم پیدا نمیکرد این دوتارو

نههههههه منم باورم نمیشه رضا باشه  از جونش مایه میزاره بذا نعیم اصلا اگه رضا نباشه نعیم پیدا ن ...

شایداز عذاب وجدانشه

به هرحال دوس دارم زود آخرش بشه بینم چی میشه

2740
نه نه امکان نداره  خیلی هوای نعیمو داره امشب جونشو خرید ببینی امشبشو پشیمون میشی از حرفت

حتما منتظرشوهرمم