2733
2734
عنوان

بچم هی تب می‌کنه چیکار کنم

1708 بازدید | 13 پست

سلام خانوما دخترم سه سالشه تب می‌کنه سه بار دکتر بردم خوب نشده چیکار کنم چند ماهه مریضه تازه پنج روزه داروهای تموم شده دوباره تب کرده تبش 38.2میشه کنترل نکنم بالاتر می‌ره آزمایش هم نوشت دکتر گفت کمی عفونت داره دارو نوشت دادم سر وقتش ولی خوب نمیشه علت چی می‌تونه باشه خسته شدم هم من هم بچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داییم چندوقت پیش میگفت پسرش مدام تب می‌کرده لاغرم شده بوده بهترین متخصص هابرده بودنش میگفت بیمارستان دکترغریب وفلان.هرکارمیکردن خوب نمی‌شده یکی ازدوستاشمیگه بچتو بردار ببریم در پیش تل گیر .خودشون اصلااسمشم نشنیده بودم برده بودن پسرشو میگفت دوتا فوت کرد تودماغش چندتاتبکه پسته ته خیار واینا ازگلوشپریدبیرون عفونتی.

عزیزم باید ببرید متخصص اطفال اغلب عفونت ادراری دارن 

بردم والا هم آزمایش ادرار دادیم هم خون گفتن عفونت داره آموکسی کلاو اینا دادن تموم شدن شربتاش خوب بود 4.5روز دوباره شروع کرده از دیروز

2740
بردم والا هم آزمایش ادرار دادیم هم خون گفتن عفونت داره آموکسی کلاو اینا دادن تموم شدن شربتاش خوب بود ...

متاسفانه به خاطر مصرف بی رویه انتی بیوتیک باکتریها خیلی مقاوم شدن ببرش دکتر بگو شرایطش چطوری بوده و چقدر طول کشیده ممکنه لازم باشه بستری بشه و داروی قوی استفاده کنه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
بردم والا هم آزمایش ادرار دادیم هم خون گفتن عفونت داره آموکسی کلاو اینا دادن تموم شدن شربتاش خوب بود ...

عسل با آب ولرم مخلوط کن بهش بده ،عفونتش می‌ره ،

خدایا تقاصمو بگیر امین

عزیزم یه چیز میگم گوش کن نخند جدی بگیر بهش عمل کن بچت خوب نشد فحشم بده بچت فاروق یا همون تل شده از رو تجربه دارم میگم منی که دکتر نموند بچمو برا تب و بی اشتهایی نبرم دارو نموند ندم فقط قاروق دوای دردته

خب به آنتی بیوتیک مقاوم بوده . ببرش دکتر مجدد . تو رو خدا با این طب های سنتی بچه های طفل معصوم رو آسیب نزنید ها . ممکنه کلیه هاش عفونت کرده باشه بعد درمان نکنی آسیب ببینن یا .... 

ببرش فوق تخصص عفونی کودکان . اگر تهرانی ببرش مرکز طبی اطفال 

مال من از یک مهر که رفتن مدرسه گرفتن کوچیکه هم گرفته انشالا ده روز دیگه داریم ۱۰۰ روزو پر کنیم😂😂

😟😭😄نمیدونیم بخندیم با گریه

اهل قلم...📖🖊  🍀گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...        هِناس صدام میکنه❤🥲