2733
2734
عنوان

خوشحالی واقعی چطوریه؟

75 بازدید | 11 پست

من هیچ وقت تو زندگیم از ته دل شاد نبودم و از زندگیم لذت نبردم.مشکل خاصی هم ندارم.فقط دوست دارم دراز بکشم و با گوشیم ور برم.بنظرتون چرا اینجوری ام چرا هیچی شادم نمیکنه.؟

به عنوان ی دختر 18ساله و جوون میگم ک تف توی این زندگی ک هرچی فکر میکنم نمیفهم کجاشو شاد بودم 

کاش هیچ وقت بزرگ نمیشدم 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چقدر مختصر جواب میدی، پس نمیدونم چرا اینجوری شدی.  ولی یه کم کارهای خیر مثلا کمک به فقیرها اونم ...

وقتی پیش بیاد ببینم کسی کمک لازم داره کمک میکنم فکر میکنم بخاطر این باشه که به غیر خواهرام با کسی رفت و آمد ندارم.واقعا الان هیچ مهمونی و دور همی ای نیست که آدم بره یه کم روحیه اش عوض بشه.