2733
2734
من احساس میکنم ک لای انگشت شصت و سبابه ام ضخیم شده پوستش... خیلی هم گلیسیرین مصرف میکنم برای دست و کف پاهام.. آیا اشتباه کردم؟؟
چ کرمی میزنید شما ک واقعا لطیف و نرم میکنه دستتونو؟؟؟دیروز یه کرم QV مخصوص دست گرفتم. ..
سلام
تنها نرم کننده و مرطوب کننده ای که پوست دسنهای منو سفید و نرم و زیبا میکنه محلول 3/1 گلیسیرین 3/1 آبلیمو و 3/1 گلاب ...تا الان هر چی استفاده کردم به جز این محلول تاثیری که میخواستم نداشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه معجون مرتب استفاده میکنم همین جا یاد گرفتم با گلیسیرین خیلی هم خوبه دستم روشن تر شده و نرمه

اب گلاب ابلیمو نشاسته هرکدوم یه قاشق غذا خوری به روش بن ماری میگذارم مثل فرنی بشه بعد با یه شیشه گلیسیرین مخلوط میکنم کمی دستم حالت چسبنده پیدا میکنه ولی واقعا عالیه کار خونه میکنم دستم خراب نمیشه
2731
2738
منم دنبال یه کرم خوبم....... اینو امتحان می کنم حتما
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
2706