2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش دکتر بابا از اینجاییها میپرسی؟ خطرناکه این مشورتها

حتما دکتر میبرم ولی چون خیلی ها تو سایت انجام دادن میخوام بدونم در چه صورتی اسلیو میکنن چه موقع بای پس

2731

روانشناس ک جز مراحل عمله تشخیص میده به همراه پزشکشون اما برای ریزه خوارها بای پس و انواع متفاوتش بسته ب شرایط طرف در نظر گرفته میشه

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد

اسلیو : مناسب برای افراد حجیم خوار ، تاثیر کمتر بر روی کاهش وزن داره ، هزینه عمل پایین تر ، مدت زمان بستری کمتر (1 شب) ، احتمال اختلال ویتامینی بعد از عمل کمتر ، زمان عمل جراحی و بیهوشی کمتر ، میزان جذب مواد غذایی بیشتر و دستگاه گوارش دستکاری نمیشه

بای پس : مناسب برای افراد ریزه خوار ، کاهش وزن بیشتر نسبت به اسلیو ، هزینه بیشتر نسبت به اسلیو ، مدت زمان بستری بیشتر (2 شب) ، احتمال به وجود اومدن اختلالات ویتامینی گذرا ، مواد غذایی بیشتر دفع میگردد ، تغییراتی در دستگاه گوارش ایجاد میشود

فکر میکنم بای پس بهشون پیشنهاد میکنن اما فقط این موارد نیست باید آزمایش بدن دکتر راهنمایی میکنه کدوم مناسب تر

تمام راههای لاغری احتیاج به رژیم داره 

حتی عمل

دوست من چند سال پیش عمل کرد

از ۱۲۰ اومد رو تقریبا ۶۵

الان دوباره ۸۵ شده

چون فکر میکرد چون عمل کرده دوباره چاق نمیشه،گرچه دکترش گفته بود باید رژیم رو رعایت کنی

2738
شما عمل کردید؟ من نمیدونستم روانشناس هم مشاوره میده

چندین مرحله داره عمل و زمانبر هست روانشناس پزشک ازمایشات متعدد و خیلی چیزای دیگه..عمل بایپس جدیدتر و چون جذب کمتره معمولا برگشت کمتری داره اما درصورتی جواب میده ک با توجه ب شرایط شما مناسب فرد انتخاب شده باشه...من عمل نکردم اما قبلا راجبش زیاد تحقیق کردم

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
مرسی از توضیح کاملتون شما عمل کردید خودتون

خودم نه اما مامانم بله عمل کرد وزنش خیلی زیاد بود دیگه مشکل قلبی و حرکتی و کمر درد و همه چی داشت واقعا تنها راهی که داشتیم عمل بود برای همین خیلی در موردش تحقیق کردم

2706