2737
2739

عرض کنم خدمتون دیروز فهمیدم عروس پیغبرم 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑🤕🤕🤕🤕

مادر شوهر ۸۹ساله ام دیروز اعتراف کرد هر پنجتا پسرش پسر پیغمبرن 

حالا چراا؟

چون گاهی ک عروس ها شوهراشونو صدا میزنن شوهر جواب میده جانم😑😑😑😑😑😑😑

هنگم هنوززززززززززز 

هر کار میکنم نمیتونم ب تنظیمات  کارخانه برگردم 

یکی کمکم کنه 

یکی دستمو بگیره 

یکی نجاتم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نمیشه ام باهاش بحث کرد در کسری از ثانیه ناراحتی قلبی میگیره 

پ. ن  ایشون دررررررست ۴۵روزه اومده آوار شده رو سرم یه ماه بعد از اینم قراره بمونه🤧

ب عمق فاجعه پی ببرید 😷 از درگاه خداوند باری تعالا برام طلب صبر ایوب کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه نود سالشه دچار  زوال عقل شده  محلش نذار مهمون امروز و فرداست خداعاقبت هممونو بخیر کنه 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2738

به مادرشوهرت تافت بزن در اوج بمونه

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...
چ خنگم من ک نگرفتم چی شد😐

منم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

عزیزم💗💗💗💗🥲

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706