2737
2739

دوستان من سر دوراهی موندم 

با یه اقایی اشنا شدم .چون هیچکدوم اهل" دوست بازی و این نشد یکی دیگه "نیستیم  خواستیم اول همدیگه رو بشناسیم و بعد جدی تر شیم  

این اقا اون اوایل به من گفتن ک وقتی سنشون کم بوده با یکی عقد کردن و انگاری دختره و خانوادش اذیت کردن و یه ماه فقط نامزد موندن . بعد طلاق گرفتن 

شرایط مالی پسره هم بد نیس. شغلش آزاده .حداقل ۱۲ تومن حقوقشه . میگه چند ماهه خونه خریدیم . واسه خاطر کمک به بابام ماشینمو فروختم و فعلا ماشین نداره 

بعد از ازدواج هم میره طبقه پایین مامانش اینا 

چن ماه تا حالا هم ازشون حرف بی ربط نشنیدم  یا سوال های بد بپرسه . 

الان ولی خودم موندم چیکار کنم. خانواده من خیلی حساسن .نمیخوام الکی ن وقت اون آقا رو بگیرم نه خودمو 

خواهشا هرکی استخاره بلده میتونه منو کمک کنه 🙏🥲

به @fafahere توی ایتا پیام بده 

این ذکر خیلی مجربہ،بیاین تاپیک تا زمانی ک 400ھزار مرتبہ ختم بشہ تاپیک بازہ و میتونید ھربار ھرتعداد ک میگید اعلام کنید

حاجت دارا بیاین الھی حاجت روا بشید

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9964226&slug=ختم-ذکر-اللہ-الصمد&postId=265750109

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این فا.ل بگیره برات خوبه اگ بگیره بش پیام بده ب چن نفر دیگ گفتم نمیدونم جواب داده بود بهشون یا نه 09175770283

سلام به آن غمی که گمان می‌بری قرار نیست از تو دور شود ولی شاید این آخرین شبِ آن باشد!مرا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم . که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم .ولی یک‌ چیزی بگم یادتون بمونه: ‏«گاهی‌ وقتا بدشانسی‌ هامونم از سَر خوش‌ شانسی‌ هستش» این رو بعدا متوجه‌اش می‌شیم.. .  اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم 💜
2728