2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه مدت زدم ب ابروهام واقعا تاثیر داشت ولی خیلی چندش بود ،دیگه میکرو بیلدینگ کردم خسته شدم

آدمها را آزاد بگذار در دوست داشتنت، در رها کردنت ، در فراموش کردنت ، خودت را در آغوش بگیر تو خود همـــه ای🤗
2740
عزیزم معمولی نیست وایستا توضیحاتش رو برات میفرستم 

ابروها در میان افراد مختلف دارای خصوصیات متفاوتی هستند و عموماً هر چهره‌ای یک مدل ابرو به آن نشسته و آن را زیبا می‌کند. بعضی از افراد، دارای ابروهایی پرپشت اما بی‌حالت بوده و بسیاری دیگر دارای ابروهایی خوش حالت اما کم پشت با ریشه‌های ضعیف هستند. در این بین، یکی از بهترین لوازم آرایشی در دسته آرایش ابرو، ژل حالت دهنده ابرو ام ان دی محسوب می‌شود. این محصول علاوه بر حالت بخشیدن به ابروها، با داشتن روغن هایی مثل سیاه دانه و کاملینا که حاوی مقادیر زیادی اسید لینولئیک هستند، موجب تحریک رشد مو و پرحجم دیدن شدن ابروها می شوند. البته این روغن ها حاوی مواد مغذی دیگری مانند ویتامین ها نیز بوده که در کنار عصاره آلوئه ورا عملکردی عالی به این محصول آرایشی بهداشتی می دهند.

موارد استفاده

مزایای استفاده از ژل حالت دهنده ابرو • تحریک کننده رشد ابرو • حاوی انوع روغن های مغذی سیاه دانه و کاملینا • حاوی عصاره آلوئه ورا • جلوگیری از ریزش ابروها • حالت دهی بهتر ابروها • پرپشت نشان دادن ابروها • تقویت ابروها

من یه مدت زدم ب ابروهام واقعا تاثیر داشت ولی خیلی چندش بود ،دیگه میکرو بیلدینگ کردم خسته شدم

واقعا تأثیر داشت ؟چجوری ینی ؟چندشیش مهم نیس اگه واقعا جواب بده من یه تیکه خالی دارم و با میکرو طبیعی نمیشه 

واقعا تأثیر داشت ؟چجوری ینی ؟چندشیش مهم نیس اگه واقعا جواب بده من یه تیکه خالی دارم و با میکرو طبیعی ...

اره بخدا موهای ریخته ی ابروهام تا حدودی درومد ، حتی زنداداشم که منو دید بدون اینکه چیزی بدونه گفت عه ابروهات چطور پر شدن؟؟ ولی بعد خسته شدم 

آدمها را آزاد بگذار در دوست داشتنت، در رها کردنت ، در فراموش کردنت ، خودت را در آغوش بگیر تو خود همـــه ای🤗