2733
2734
عنوان

دغدغه…💔

129 بازدید | 5 پست

دوستای عزیزم سلام شبتون بخیر💚

یه دغدغه ای من همیشه داشتم امشب دیگه نتونستم تحمل کنم🥺

ازنظر من به عنوان یه خواهرکوچک ترشما ،وقتی تویه جمعی هستی که عقاید و سلایق متفاوت داریدازهزنظری صددرصد میدونین که برای اینکه اون جمع ازهم نپاشه وکسی ازکسی ناراحت نشه یسری مساعل رو نباید پیش بکشین بخدااینجام فرقی نداره با واقعیت یه حرفایی یه بحثایی جاش اینجانیست عزیزمن

شما نمیتونین بزور اعتقاداتتون رو به خورد دیگران بدین اصلا کاری نداشته باشین که من حجابم چطوریه به مساعل سیاسی چطورنگاه میکنم طرفدارکیم ضدکی دینم چیه مذهبم چیه چیکارم ازچه خانواده ایم فکرکنین تویه جمعی نشستین میدونین  یه بحثی  ممکنه توهین یا تحقیربدنبال داشته باشه ،بی احترامی پیش بیاره حرمتارو ازبین ببره و و و پس نگین هرچیزی که تهش به این میرسه رو پیش نکشین یکسری مساعل رو!میگین امریه معروف؟؟ باشه عزیزم اینم جاداره مکان داره زمان داره واقعا اینجاجاش نیست گلم میگی باهاش مخالفم بذار این توهین میکنه منم بکنم؟؟خب اصلا نروتواون تاپیک ردشوبروفقط بگذرچرالکی به جون هم میفتیم مااخه درک نمیکنم این قضیه رومن…چراانقدرنامحترم صحبت میکنیم باهم چون رودررونیستیم ومجازیه؟؟باباخداکه همجاهست رفیق…🙃 ممنونم که وقت گذاشتین ❤️امیدوارم یادبگیریم هرجورهستیم همدیگروبپذیریم🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه راست میگی پس پرا اومدی تایپیک من نوشتی که بعضیاتون حرفی برای گفتن ندارید 🤐میتونی دخالت نکنی و ر ...

من بخاطر خودت گفتم طفلک!! برو عاشق هرکی دلت خواست بشو ماروسننه هرچی سرت اومدپای خودت ازسردلسوزی گفتم وگرنه نه میشناسمت نه دیدمت نه هیچ چیزدیگه ای

گفتی رانندست راننده اسنپ نمیدونم متاهله یامجرده پشت ماشینش لباس اتشنشانی بود بهش کلی پیام دادی  ازشم خوشت اومده منم گفتم مواظب خودت باش چون نمیدونی چجورادمیه ازکجامعلوم لباسه مال خودشه ازکجامعلوم مجرده به هیچکس  اعتمادنکن شاید دزدبود جانی بود یاهرچی  حالاتو دوسداری بری  تو دهن شیر بفرماراه بازه👋🏼