2733
2734
عنوان

بیاین بگین حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 61 پست
پسر شد دومیت؟

اره عزیز

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیز

چیکار کردی؟ همسرت ضعیف بود؟تقویت کردی؟منم همسرم واریکوسل داره  دارم تقویت میکنم هم دارو هم گیاهی  دعا کن بشه  ۱۰ سال پیش یه پسر ۶ ماهه سقط کردم یه دختز دارم  این سری پسر بشه انشالله

چیکار کردی؟ همسرت ضعیف بود؟تقویت کردی؟منم همسرم واریکوسل داره  دارم تقویت میکنم هم دارو هم گیاه ...

دعا کن بچه ی سالم و صالح خدا بهت بده ، دختر و پسرش فرقی نمیکنه ناشکری نکن ..

اره دو سال دارو خورد و چهل روز مداومم خرنوب و عرق کاسنی خورد 

خدا خواست و داد ، وگرنه دکترا و داروها هیچ کاره هستن 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2731
چیکار کردی؟ همسرت ضعیف بود؟تقویت کردی؟منم همسرم واریکوسل داره  دارم تقویت میکنم هم دارو هم گیاه ...

اره همسرم بی دلیل ضعیف شد 

دعا کن بچه ی سالم و صالح خدا بهت بده ، دختر و پسرش فرقی نمیکنه ناشکری نکن .. اره دو سال دارو خور ...

عرق کاسنی هم هرزگاهی میخوره انشالله اول سالم دوم هم پسر بشه خلاص شم  اره اول سلامتی باشه  از اسپرمش قبل بارداری چطور بود؟

اره همسرم بی دلیل ضعیف شد  

واریکوسل نداشت؟قبل بارداریت ازمایش داد؟منم جاریم دوسال نشده دوتا بچه اورد یه دختر الانم پسر توراهی داره منم ۸ ساله دختر دارم بچه اولم ۶ ماهه سقط شد اول سالم باشه یه پسر سالم هم بده خلاص ۴ ساله  ماه قبل فهمیدم لوله هام گرفته بودن  اقدام کردم نشد  تاییک ازمایش شوهرم هست ببین نسبت به از همسرت بهتره یا نه   راسی قبل بارداری ازمایش داد ببینی چجور شده همسرت 

عرق کاسنی هم هرزگاهی میخوره انشالله اول سالم دوم هم پسر بشه خلاص شم  اره اول سلامتی باشه   ...

تعداد اسپرمش داغون بود ینی عملا صفر بود 

آزمایش آخریش تعداد ۱ میلیون بود اما حرکت سریعش ۴۰ درصد 

واریکوسل نداشت؟قبل بارداریت ازمایش داد؟منم جاریم دوسال نشده دوتا بچه اورد یه دختر الانم پسر توراهی د ...

نه واریکوسل نداشت

هنوزم نمیدونیم دلیل افت اسپرمش چی بود 

عزیزم‌ آزمایش همسرت جالب نیست حرکتش کنده تعداد هم کمه 

اما بخوای بدونی نسبت به از همسر من وضعیتش خیلی بهتره 

ان شاالله خدا میخواد و میبخشه بهتون

از رحمت خدا ناامیدنشی

با این‌پسر شد؟

اره

واقعا معجزه بوده دعا کن واس مام   چه روزای اقدام کردی؟

آره فقط لطف خدا بود 

روز خاصی نداشتیم هروقت میشد