2733
2739
عنوان

چرابعضیا اینجورین؟

124 بازدید | 24 پست

من۲۶سالمه مجردم بعدهمکارم۲۳سالشع اینم مجرده صحبت ازدواج شدمیگفت نه شوهرچیه واصلامهم نیس ادم ازدواج کنه میگفتم مگه میشه ادم تنهابمونه میگفت اره چیه روشنفکرباش

الان معلوم شددوس پسردارع بزودی هم ازدواج میکنع بهش گفتم توکه چیزدیگه میگفتی میگه ربطی نداره هنوزم میگم شوهرچیه؟

واقعافازشون چیه ی عده؟مثلااین دوگانگی رفتاروعقاید ک چی؟چقدرمردم مرموزشدن

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

ادم دروغگو از نزدیک ندیده بودی تا حالا؟ 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ولش کن اینا فقط دروغ میگن

ب نام خدای رنگین کمان .. هرپاییزی رفتنیست..هی خدایا من بهت اعتماد دارم..💚                                  شکرخدا که هرچه طلب کردم ازخدا                                          برمنتهای همت خودکامروان شدم..💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در مورد دوستت نظری ندارم.ولی چرا نشه تنها موند.در نهایت همه آدمها تنهان.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ولش کن اینا فقط دروغ میگن

خیلی سادم من خییلی همه ادمارو باور میکنم فکرمیکنم واقعاهمونی ک میگن هستن بعدم حسرتشون میخورم

قبلش همش فکرمیکردم خوشبحال این دختره اصلابفکرازدواج نیس

خب چرا؟دلیل این دروغ چیه؟مگه میخواستم ازش بگیرم؟

عادت کرده 

ترسو ها به دروغ پناه میارن بعدش تبدیل به دروغگو میشن، بی دلیل دروغ مگین

شایدم دلیلش چیز دیگه ای بوده

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2738
دو قطبی ان ایشون :/

خیلی هم باهم گرم وخوب بودیم ولی دارم به کاراشون فکرمیکنم حس میکنم خیلی دو رو هستن

عادت کرده  ترسو ها به دروغ پناه میارن بعدش تبدیل به دروغگو میشن، بی دلیل دروغ مگین شایدم دلیل ...

نمیدونم فقط میدونم دیگه نمیشع به کسی اعتمادکرد حالم ازهمه بهم میخوره خیلی چیزای دیگم فهمیدم دروغ گفتن یاپنهان کردن

خیلی سادم من خییلی همه ادمارو باور میکنم فکرمیکنم واقعاهمونی ک میگن هستن بعدم حسرتشون میخورم قبلش ه ...

توفکرش نرو دوست من میگفت وای شوهرچیه فلان نیم ساعت بعدمیگفت دعانویس سراغ نداری دوس پسرم بیادبگیرتم😑

ب نام خدای رنگین کمان .. هرپاییزی رفتنیست..هی خدایا من بهت اعتماد دارم..💚                                  شکرخدا که هرچه طلب کردم ازخدا                                          برمنتهای همت خودکامروان شدم..💫
در مورد دوستت نظری ندارم.ولی چرا نشه تنها موند.در نهایت همه آدمها تنهان.

اون فلسفه تنهایی وجودیه وفرق دارع بااین موضوع دوست عزیز

گرچه بااین ادمای دورو خیانتکارادم تنهابمونه بهتره خیلی

نمیدونم فقط میدونم دیگه نمیشع به کسی اعتمادکرد حالم ازهمه بهم میخوره خیلی چیزای دیگم فهمیدم دروغ گفت ...

و ان کثیرا من الناس لفاسقون

توفکرش نرو دوست من میگفت وای شوهرچیه فلان نیم ساعت بعدمیگفت دعانویس سراغ نداری دوس پسرم بیادبگیرتم😑

خب گاهی طرف بدبین میشه به همه میگه شوهرچیه ولی این قشنگ دفاع میکرد وگارد گرفتع بود خیلی تعجب کردم

2706