2733
2739
عنوان

بیمارستان محب کوثر

6345 بازدید | 45 پست
سلام بچه ها کیا تازگیا توی محب کوثر سزارین کردن؟؟؟؟ چجور بیمارستانیه؟ دکترتون کی بوده؟ با خودتون چی بردید؟ واسه خودتون و نی نی؟ کلا راصی بودید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیکی جون من از تمیزی و رسیدگیشون مطمئنم که خوبه. برای نی نی لباس و پوشک باید ببری چون تو ساکش نیست. بیمارستان مرتب و ترتمیز و نوسازیه هزینه اش هم نسبتا یکم پایینتر از بقیه خصوصیاست.
2738
نیکی جون یه دوستم دیروز اومد تاپیکمون و از سزارینش تو محب گفت میگفت خیلییی راضی بوده و همه چیز عالی بوده هزینه هم براش 4300 شده بود که اون بیمه تکمیلی داشته البته گفت چون بچه دومم بود یکمی کمتر ازش گرفتن
samy پست ها : 133عضویت:1390/3/17 1394/11/27 - 11:12 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] سلام به همگی المیرا جون من همون روز زایمان همه رو نوشتم یه بار دیگه میگمبیمارستان محب کوثر خیلی خوب و توی با پرسنل فوق العاده مهربون ولی برای نوزاد لباس باید ببری چون هیچی نمیدن من یک بهمن ساعت 7:30 بیمارستان بودم ساعت 10:30 پسرم بدنیا اومد و ساعت 12:30توی اتاق بودم که vip بود و هزینه 4300000بود که 800تومن بیمه تامین اجتماعی پرداخت میکنه و 3500000 سقف بیمه تکمیلی ما بود و در کل هزینه بیمارستان حدود ۲۶۰ شد که هزینه همراه بود و هزینه اتاق خصوصی که من چون اون روز اتاق عمومیاشون پر بود خصوصی گرفتم و هزینه هم 100تومن بیشتر شد یه مقداری هم بابت اینکه بچه دوم بود از هزینه کم کردن و یه کیک تولد بهمون دادن
2706