2737
2734
عنوان

سوال در مورد آزمایش بارداری

5 بازدید | 22 پست
خانوما اگه بخوام روز 25 سیکلم برم آزمایش بارداری بدم به نظرتون مشخص میکنه یا زوده؟
عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم مطمئن باشم که از خوشی میمیرم... (دخمل نازم آبان میاد بغل مامانی.خدایا شکرت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکان جون پری من نامنظمه تا 35 روزم شده. آره دیروز بی بی چک زدم که منفی بود
عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم مطمئن باشم که از خوشی میمیرم... (دخمل نازم آبان میاد بغل مامانی.خدایا شکرت)
2728
آرام جون بی بی چکم دیروز منفی شد. برام خیلی مهمه که زودتر بدونم حامله ام یا نه
اگه دوره هات تا ٣٥ م میشه، پس صبر کن خیلی زوده
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
2740
عزیزم انشالله که بارداری ولی طبق تجربه میگم نرو آزمایش. وقتی بی بی چک منفی زده لااقل یکم صبر کن. علاوه بر هزینه آزمایش وقتی آدم ببینه آزمایش منفی شده ناراحت تر هم میشه. اندکی صبر باید کرد!

آخه رها جون وقت صبر کردن ندارم میخوام بدونم اگه باردار نبودم قرص ال دی بخورم برا اینکه پری رو عقب بندازم
آره عزیزم چند روز دیگه اگه خدا بخواد میخوام برم کربلا احتمالا همون روزا هم پری شم برا همین میگفتم اگه باردار نبودم شروع کنم به قرص خوردن
نمیدونم ته دلم یکمی روشنه اقدامم هم یه روز در میون بوده دیگه واقعا موندم چیکار کنم . اگه بدون اینکه برم آزمایش شروع کنم به قرص خوردن بعد بفهمم حامله بودم مشکلی پیش میاد؟