2733
2734

منبع ختم رو پیداکن.اگه از معصوم نقل شده باشه وکلمه متوالیا باشه بله باید پشت سرهم خونده بشه اما اگه این کلمه و یا قیداش نباشه میشه بینش فاصله بیفته

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منبع ختم از کجا پیدا کنیم اخه خودمون نیت میکنیم 

خوب نیت کردی یکجا و پشت سرهم بخونی یا گفتی هروقت فرصت داشتم؟

خیلی از ختما منبع ندارن و طرف خودش خونده حاجت گرفته حالا ب دیگران توصیه میکنه.اینارو مشکلی نیست انفصال بیفته بینش یا حتی ی مقدارشو شب بخونی اما اونی ک منبع معتبر داره باید اصولش رعایت بشه.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خوب نیت کردی یکجا و پشت سرهم بخونی یا گفتی هروقت فرصت داشتم؟ خیلی از ختما منبع ندارن و طرف خودش خون ...

نه مثلا چله میزاریم فلان سوره رو هر روز بخونیم

بعدش برمن اتفاق پیش اومده نصفیشو خوندم بقیشم شب خوندم..یعنی قبول نمیشه

🌷خدایا شکرت🌷
نه مثلا چله میزاریم فلان سوره رو هر روز بخونیم بعدش برمن اتفاق پیش اومده نصفیشو خوندم بقیشم شب خوند ...

قبول ک میشه گلم.

سعی کن صبح اولین کارت این باشه ک ختم رو انجام بدی.

اگه کارواجب پیش بیاد اشکال نداره بقیش بعدا.اما اینکه بگی الان دوصفحه بخونم بقیشو حال ندارم باشه شب دیگه کم لطفیه

2740