2737
2739
عنوان

پایان نامه

88 بازدید | 10 پست

خانوما من چند روز دیگه دفاع دارم نمیدونم برای پذیرایی چیکار کنم لطفا اگه تجربه دارین کمکم کنید تاحالا هیچ جلسه ی دفاعی نرفتم یعنی وقت نکردم بچه ی کوچیک دارم

پک کن. کیک، آبمیوه، یه موز، یه نارنگی. بگذار دم در ورودی رو میز. برا استادا یه پک بهتر. رانی، آبمیوه، موز، نارنگی، شکلات یا شیرینی.

کوفت بقولن. چون هیچ کمکی هم نمی کنن.

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری سر جلسه دفاع بقیه ببینی چی بردن  متناسب با اونا ببری  دانشگاه با دانشگاه شهر با شهر فرق داره 

من دفاع دوستم ارومیه بود فرق داشا با من مه تهران رودم یا یکی دیگه از دوستام ثه علوم تحقبقات بود 

2728

معمولا در حد میوه ابمیوه شیرینی .... ولی من دیدم دانشگاه ازاد خیلی مفصل تر میگیرن بعضیاام هپونحا پول میدن خدمات براشون یه چیزایی اماده میکنه و  گل و ..فراموش نشه 

پک کن. کیک، آبمیوه، یه موز، یه نارنگی. بگذار دم در ورودی رو میز. برا استادا یه پک بهتر. رانی، آبمیوه ...

خودم پک کنم چه جوری تو ظرف یکبار مصرف بذارم ؟؟

انقد استرس دازم که نگو تو نت سرچ کردم خیلی مفصل بود نمیدونم چرا اینجوری میکنن شاید کسی توان مالیش این نباشه یکی از دوستان گفت گل به نظرت گل لازمه ؟؟؟

2738
معمولا یه نفر برات گل میاره با سبد  دوست نزدیک خانواده ... من هم مامانم اورده بود هم همسرم&nb ...

اهان من به کسی نمیگم بیاد چون همسرم باید پیش بچه م باشه خانوادم که بهشون نمیگم که اذیت نشن 

خودم پک کنم چه جوری تو ظرف یکبار مصرف بذارم ؟؟ انقد استرس دازم که نگو تو نت سرچ کردم خیلی مفصل بود ...

گل که واسه خودته. مگه قراره بدی استاد. گل میگیرن بعضی خانواده ها. میدن به دانشجو. خانواده من ندادن، چون خودم گفتم نمیخوام. 

پک هم بله. خودت یه بار مصرف بگیر، بچین داخلش. استرس نداشته باش. هیچی هم ندی، نمره ات همونه که مال خودته

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم
گل که واسه خودته. مگه قراره بدی استاد. گل میگیرن بعضی خانواده ها. میدن به دانشجو. خانواده من ندادن، ...

ممنونم عزیزم من به کسی نمیگم بیاد همسرم که پیش بچمه خودم تنها میرم پس همین کارو میکنم دستت درد نکنه تموم شه بره این دفاعم دیگه خیالم راحت بشه