2752
2734
عنوان

سردرد و حالت تهوع صبحگاهی

664 بازدید | 14 پست

سلام خانوما مامان من چند وقته صبح از خواب بیدار میشه حالت تهوع و سردرد داره

تازگیا هم تاری دید و سرگیجه

تجربه ای دارین؟تا دکتر بره میمیرم 

نگرانم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کحا ساکنید؟ شهرهای بزرگ هواش آلودس.این علایم رادیو میگه داشتین برسد آورژانس

تبریز آره هوا خیلی آلوده هست ولی مامانم بیرون نمیره که 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
[QUOTE=267252212]تبریز آره هوا خیلی آلوده هست ولی مامانم بیرون نمیره که [/QUOTEفرق نمیکنه بازم ...

حالا از اون باشه مشکلی نیست من فکرم چیز دیگه ست دارم میمیرم 

من که پزشک نیستم عزیزم ولی قطعا با این علائم به متخصص مغز و اعصاب نیاز داره انشالله که چیز مهمی نی ...

ممنون جانم

وا ۵۸ سالشه

واااااا مگه طرف تو ۵۸ سالگی نازا میشه 🤨

اما دور از شوخی لطفا ببرینش پیش متخصص مغز و اعصاب چون میگی سردرد البته نترسیاااا این یه احتمال خیلی کوچیکه 

ممکن هم هست معدش بهم بریزه بهش فشار میاد که سردرد میگیره

ببین رو من ریپ نزن حتی اگه نی نی یاری!!! وقتی حال نمیکنی گزارش بزن یا کاریریمو لغو کن ولی اگه خوشت نمیاد ریپ نزن چون میشورمت پهنت میکنم اونور
واااااا مگه طرف تو ۵۸ سالگی نازا میشه 🤨 اما دور از شوخی لطفا ببرینش پیش متخصص مغز و اعصاب چون میگی ...

چی بگم والا 

خیلی میترسم 

ممنون جانم

2706