2737
2734

سلام عزیزم ما پارسال اقامت امارات رو گرفتیم از طریق ثبت شرکت و هر سال ۲ بار باید بریم تا پاسپورت مهر ورود خروج بخوره هفته قبل دبی بودیم گفتن دیگه فعلا به ایرانیا مجوز نمیدن و یا خیلی سختگیری میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ما پارسال اقامت امارات رو گرفتیم از طریق ثبت شرکت و هر سال ۲ بار باید بریم تا پاسپورت مهر ...

همین هفته ی قبل یکی از اقوام دبی بود میگفت با 170 تومن میتونی ویزای دائم بگیری😂

2731

سلام. من انصراف از استخدام رو سرچ کردم تاپیک شمارو دیدم و خواندم 

من کارمند رسمی پیراپزشکی هستم 

عجیب افتاده تو سرم انصراف بدم 

منم دوست دارم مهاجرت کنم 

شما انصراف دادی از کارت؟

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
سلام. من انصراف از استخدام رو سرچ کردم تاپیک شمارو دیدم و خواندم  من کارمند رسمی پیراپزشکی هست ...

نه انصراف ندادم ، ب هر صدایی از درونت میشنوی گوش بده ، البته ب نظر میاد از شرایط فعلی کشور سوق پیدا کردی ب انصراف ؟

نه انصراف ندادم ، ب هر صدایی از درونت میشنوی گوش بده ، البته ب نظر میاد از شرایط فعلی کشور سوق پیدا ...

هم شرایط اقتصادی 

هم محیط کار بد که دغدغه آدماش رل زدن با این و اونه مجرد متاهل هم ندارن🤣و تقریبا روابط کاری رو این چیزا می‌چرخه 

خسته شدم بسیار زیاد 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
هم شرایط اقتصادی  هم محیط کار بد که دغدغه آدماش رل زدن با این و اونه مجرد متاهل هم ندارن🤣و تق ...

دنیای عجیبی هس و درکت میکنم ، اما تو ب درامدت نیاز داری و سعی کن با دیدن خیلی چیزا دردت نیاد ... یه سری نگرشای دفاعی بساز برا خودت .... اگه خواستی بیا جایی ک من زندگی میکنم اینجا خدا رو شکر کسی دنبال رل زدن نیس حتی نمی دونن رل چی هس ، کراش کیه ... درد احساسی چی هس ... البته من هر چی جلوتر میرم میفهمم چ قد ادم مریض داریم تو کشورمون 

2738