2737
2734
عنوان

تولد بگیرم یا نه

500 بازدید | 40 پست

سلام به همه

من برای یکسالگی دخترم تولد گرفتم

هفته دیگه

همه کارامم کردم

خیلی هم هزنیه کردم

در حد عروسی

ولی متاسفانه بیکی از فامیلهای دور ولی صمیمی شوهرم فوت کرده

من الان واقعا نمیدونم چیکار کنم

از هرکسم میپرسم میگه خودت میدونی

تشریفاتم بهم خبر نداده که امکان جابه جایی هست

چون هفته دیگس

حالا به نظرتون من چیکار کنم

اگه صمیمی بوده‌ باید عقب بندازی عزیزم 

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نظرشوهرومادرش مهمه بنظرم که بعدن گیرندن

شوهرم که میگه بگیر

مامانشم خیلی خجالنی و فامیلییه

میگه کاری نکن تا ۷ بشه ببینیم چی میشه

بعد کلا ۱۰ روز مونده به تولد

کلا خانواده شوهرم قدرته تصمیم گیری ندارن

دغدغه هاتونو خریدارم😐 ما موندیم چطوری شکممون رو سیر کنیم شما در حد یه عروسی خرج تولد بچه ت کردی&nb ...

من چون عروسی نداشتم

این جای اونو الان

بعد همه ی ادما دهنشون صاف شده

مام دزدی نکردیم که 

ده سال هیچی نخواستم از شوهرم

تولد میخوای بگیری در حد عروسی؟؟ واقعا چرا اونم توی این وضعیت گرونی و تورم شدید☹️ خب کنسلش کن با چن ...

حال نمیکنم تو خونه بگیرم

کلا میخوام خوب بگیرم

تولد میخوای بگیری در حد عروسی؟؟ واقعا چرا اونم توی این وضعیت گرونی و تورم شدید☹️ خب کنسلش کن با چن ...

خیلی با حالید همه

من دارم خرج میدم حرصشو شماها میخورید

من خرم مییام اینجا نظر میپرسم😡

به نظر من بگیر. وقتی اینقدر تدارک دیدی و همه ی کارهاتو کردی. تا اون موقع هفتمش هم تموم میشه. من پارسال همین موقع تولد یکسالگی دخترم بود دوست داشتم مفصل بگیرم ولی شوهرم موافقت نکرد و یه تولد کوچیک گرفتیم. امسال گفتم تلافی میکنم که تولدش میخوره به اثاث کشیمون و بازم نمیشه اونجوری که دلم میخواد بگیرم. میخوام بگم جشنتو بگیر بعدا تو دلت نمونه