2737
2734
عنوان

فرشامو چیکار کنم میشه کمکم کنید

127 بازدید | 9 پست

سلام خانمای خانه دار و باسلیقه. من فرشام سفیده نوعه تا حالا نشستم الانم میخوام بشورم نمیدونم خودم بشورم یا بدم قالیشویی ؟ تا حالا شسته نشده بشورم خودم زرد میشه؟ میگن قالیشویی ام فرشو خراب میکنه بعدا خودت بشوری هی زرد میشه چون مواد میزنن ب نظرتون چیکار کنم از طرفی سفیده نمیدونم چ کار کنم لکم داره. کیا تجربه دارن زردی ب قالیشویی ربط داره یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته نشستی

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2731

بده قالیشویی تو خونه داغون میکنی فرشاتو عزیزم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
یه سالو نیمه خریدم نشستم تا حالا

منم ۲سال و نیمه ازدواج کردم هنوز نشستم 

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738