2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سفیداب

این دنیا به من یه پدرومادرخوب که کنارشون حالم خوب باشه یه شوهرعاشق ومهربون یه بچه ی اروم وبامحبت کلی چیزای دیگه بدهکاره که هیچ وقت بهشون نمیرسم ای خداتروخدالااقل تواون دنیاهم منونسوزون که تواین دنیاجیگرم هم سوخت دیگه نامردی من امیدم فقط به قیامتته اونم انقدرمامانم توفوش هاش گفته خداقیامتت روبسوزونه که ازاونجاهم ناامیدم کاربرسال ۹۱هستم چندسال خواننده خاموش بودم وچندبارتعلیق شدم 
2740

من از یه چیزی که استفاده کردم و نتیجشو دیدم پودر جوانه گندم بود

پودر و با ماست کم‌چرب مخلوط میکردم میزدم به پوستم تا کامل خشک بشه بعد با آب ولرم می‌شستم و مرطوب کننده میزدم تقریبا یه روز درمیون به یک ماه نرسید لکام کم رنگ شد پوستم شفاف و روشن شد

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
چطوری؟؟؟ لک داشتی یا نه

هربارحموم میرم صورتم روخیس میکنم بادست خیس میمالم به صورتم توروشنی هم تاثیرداره

این دنیا به من یه پدرومادرخوب که کنارشون حالم خوب باشه یه شوهرعاشق ومهربون یه بچه ی اروم وبامحبت کلی چیزای دیگه بدهکاره که هیچ وقت بهشون نمیرسم ای خداتروخدالااقل تواون دنیاهم منونسوزون که تواین دنیاجیگرم هم سوخت دیگه نامردی من امیدم فقط به قیامتته اونم انقدرمامانم توفوش هاش گفته خداقیامتت روبسوزونه که ازاونجاهم ناامیدم کاربرسال ۹۱هستم چندسال خواننده خاموش بودم وچندبارتعلیق شدم 

کبد سالم ، نداشتن کم خونی، فقر آهن یا ویتامین های دیگه

اینا برای پوست مهمه، مثلا میگن پوست آینه ی کبده

کسایی رو هم دیدم برای پوستشون زالو انداخته بودن تاثیر گذاشته بود 

مواد غذایی کلاژن دار ، یا اگه پوستتون نیاز داره پودر کلاژن خوبه ( برای چروک نیفتادن و نیفتادن پوست)

روتین پوستی مناسب 

خواب به موقع و کافی، تغذیه ی مناسب 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)