2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بای پس برا کسایی ک ریزه خواری دارن اسلیو برا حجیم خوارا  تو اسلیو هم امکان بازگشت درصدش بیشتر ...

اطلاعات در مورد بای پس دارید؟ یعنی چکار میکنن؟

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2731

اسلیو : مناسب برای افراد حجیم خوار ، تاثیر کمتر بر روی کاهش وزن داره ، هزینه عمل پایین تر ، مدت زمان بستری کمتر (1 شب) ، احتمال اختلال ویتامینی بعد از عمل کمتر ، زمان عمل جراحی و بیهوشی کمتر ، میزان جذب مواد غذایی بیشتر و دستگاه گوارش دستکاری نمیشه

بای پس : مناسب برای افراد ریزه خوار ، کاهش وزن بیشتر نسبت به اسلیو ، هزینه بیشتر نسبت به اسلیو ، مدت زمان بستری بیشتر (2 شب) ، احتمال به وجود اومدن اختلالات ویتامینی گذرا ، مواد غذایی بیشتر دفع میگردد ، تغییراتی در دستگاه گوارش ایجاد میشود

من قدم کوتاه 157 وزنم 95

میتونین انجام بدید تقریبا bmi تون 38 و 39 اگر برای هزینش مشکلی ندارین اصلا نگران بقیه مواردش نباشید چون منو مامانم هر دو خیلی راضی هستیم خداروشکر
البته واقعا پیش یه متخصص با سابقه عمل کنید ما کوچکترین مشکلی نداشتیم که هیچ همه مشکلات چاقیمون برطرف شد
البته هزینشم دکترمون با همه بیمه ها قرار داد داشت مقدار قابل توجهی از هزینه رو بیمه پرداخت کرد

میتونین انجام بدید تقریبا bmi تون 38 و 39 اگر برای هزینش مشکلی ندارین اصلا نگران بقیه مواردش نباشید ...

همسرم راضی شده به عمل خسته شده بنده خدا غر نمیزنه زیاد اما میفهمم که دوس نداره
شما تهران عمل کردید؟

دکتر تعیین میکنه کدوم رو انجام بدیم

اره بهتون مشاوره میدن بررسی میکنن باید بری سونو ازمایش اندوسکوپی و..الکی نیس ک عادت های غذاییتم بررسی میکنن در نهایت چیزی ک بهت جواب میده رو انجام میده برات

همسرم راضی شده به عمل خسته شده بنده خدا غر نمیزنه زیاد اما میفهمم که دوس نداره شما تهران عمل کردید؟

حق داره منم همسرم مجبورم کرد عمل کنم ، بله تهران عمل کردیم هم خودم هم مادرم هر دو بای پس شدیم پیش دکتر مهدی هاشم آقایی
ایشون سابقه ده سال جراحی موفق در حوزه عمل های زیبایی و چاقی دارن
دارای بیش از 7000 عمل موفق هستند
  متخصص جراحی لاغری و زیبایی و دارای بیشترین آمار رضایت مراجعین
  تیم کاملا حرفه ای  و مجربی دارن و در بیمارستان فوق تخصصی و بسیار مجهز عمل میکنن

2706