2752
2734
عنوان

امروز تولدمه

259 بازدید | 39 پست

ولی شوهرم هیچ پیامی نداده هیچی نگفته نمیدونم فکر میکنم اصلا یادش نیست

توی این ده سال فقط سال اول و دوم بهم تبریک گفت بقیه رو یادش نبود

پارسال پیارسال بهش گفتم روز تولدم برام مهمه و دلم میخواد یه حرکتی بزنی و اولین نفر باشی که تبریک میگه ولی فعلا که خبری نیست

سالهای قبل بعد از اینکه میفهمید چه خبره میگفت بیا شام بریم رستوران 

خودت برنامه بریز برید کافی شاپ

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تولدت مبارک عزیزم🤍

امیدوارم سورپرایز بشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

تولدت مبارک

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥