2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا میخواید دوره ببینید؟

هزینش چقدره 

چقدر طول میکشه؟

چه کسی میداند تو در تنهایی خود تنهایی؟!                          چه کسی میداندکه تو در حسرت یک روزنه فردایی!                پیله ات را بگشا...  .     تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!                            
2728
من ۴تومن میگیرم البته اولامه 

مدرک دانشگاهی داری یا همین دوره هاشو گذرونذی

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
من ۴تومن میگیرم البته اولامه 

راحت تونستی کار پیدا کنی یا معرف داشتی ؟ 

از ماه چندم بهت حقوق دادن ؟ قبلش چقدر بدون حقوق کار کردی ؟ 

من شنیدم داروخانه ها تا 4 ماه حقوق نمیدن و میگن کارآموزی بعدش که باید حقوق بدن دیگه اخراج میکنن

2738

من دوره هاشو رفتم

6 ماه کارآموزی هم رفتم اما بعدش برای کار ی عالمه داروخانه سرزدم ولی نتونستم کارپیدا کنم

منم دیدم این وقتو اگ واسه رشته خودم بذارم خیلی بهتره

رفتم سراغ رشته تحصیلی خودم و الان محیط حقوقی مشغولم

ولی دوستم که تکنسینه و ۴ سال سابقه کارداره، اگ تک شیفت جایی کارکنه حدودا یک ونیم یا دوتومن حقوق داره، اگرهم بخواد دو شیفت کارکنه حدودا ۴ ونیم

منم لایک کنین خانما

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

کار توی داروخونه خیلی سختتته، همش باید سرپا باشی خصوصا داروخونه هایی ک سرشون شلوغه اصلا استراحت ندارن حقوق هم 4_5تومن

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅

اگه خواستی مدرک بگیری از انجمن حتما بگیر 

از جهاد دانشگاهی بگیری قبول نمیکنن چون معتبر نیست 

حقوقش هم بستگی به سابقه کار داره از 4تا 5هست بستگی داره

شیفتی هست مثلا 8صبح تا2

بعضی داروخانه ها هم ک شبانه روزی هستن