2737
2734
عنوان

رژیم دکتر ک

101 بازدید | 20 پست

کسی هست از این رژیم استفاده کرده باشه؟ تاویرشو میگین. خیلی تعریف شنیدم ازش. من ۱۷۰قدمه نود کیلو وزنم. اراده در حد صفر. عاشق شیرینی و غذا. باشگاهم نمیتونم برم. کسی این رژیمو استغاده کرده راهنمایی کنه

اول کار بعد از نی نی سایت🤪
بیا ی تاپیک دیگه بزن اونو عقده ای ها ترکوندن منم تگ کن اون خانم 22 دی هم لطفا تگ کن

عزیز دیدی که سمیرا،، مرد بود، مدامم مسخره میکرد و حرفا نابجا میزد. حالم از صبح بده نفس تنگی گرفتم سر مسخره کردناشون. بیخیال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دیدی که سمیرا،، مرد بود، مدامم مسخره میکرد و حرفا نابجا میزد. حالم از صبح بده نفس تنگی گرفتم سر ...

عه متوجه نشدم اخه اولای تاپیک بودم عجب ادم بیشعوری بوده انقد بدم میاد از مردا که میان سایت 

عزیزم خاستم بهت بگم خیلی مواظب باش اون موجود در اینده مریضت نکنه خدای نکرده اصلا گول نخوری 

جن= دروغ، کلک ، حقه بازی، انرژی خواری، بیماری، فقر و.....

جواب ابلهان خاموشی است
2728

تو موکل نداری

من مدیومم

پدرمادر سیدن

جد در جد توی علوم غریبه و خفیه هستیم 

طوری که مسالمت آمیز زندگی می‌کنیم و از کودکی آموزش میبینیم

تو موکل نداری

تو درگیر جن هستی 

برو پیش راقی و خودت رو درمان کن

خدایا... تورا شکر می‌کنم.... چه کسی سزاوارتر از تو برای بندگی... برای تو سر بر خاک می‌نهم و برای تو تسلیم محضم... پروردگارا دامنم را سبز کن و برایم فرزندی از شوهرم عطا کن... که در زندگانی دنیا برایش سودمند باشم تا در زندگانی آخرت مرا دعا کند.. و او را انسان صالح وسالمی قرار ده و او را شریک شیطان قرار مده پروردگارا دعایم را قبول کن که تو از بارحم ترین رحم کنندگانی.... 

تو یا لمس شری یا جن عاشق داری

اینه اتاق خوابت رو چرا نمیپوشونی

چرا برهنه بعد از حمام در تنهایی راه میری

دستمال های نجس رو هرشب بذار بیرون 

خدایا... تورا شکر می‌کنم.... چه کسی سزاوارتر از تو برای بندگی... برای تو سر بر خاک می‌نهم و برای تو تسلیم محضم... پروردگارا دامنم را سبز کن و برایم فرزندی از شوهرم عطا کن... که در زندگانی دنیا برایش سودمند باشم تا در زندگانی آخرت مرا دعا کند.. و او را انسان صالح وسالمی قرار ده و او را شریک شیطان قرار مده پروردگارا دعایم را قبول کن که تو از بارحم ترین رحم کنندگانی.... 
عزیز دیدی که سمیرا،، مرد بود، مدامم مسخره میکرد و حرفا نابجا میزد. حالم از صبح بده نفس تنگی گرفتم سر ...

نفس تنگی گرفتی بخاطر جنی که همراهته 

انرژی اون خانومی که بهش گفتی از تایپیک بره بیرون خیلی بیشتر بود 

چون تا هفت پشتش ازش مراقبت میکنن بخاطر اینکه قابله طایفه ای قدرتمند. شده بود و برای همین اذیت شدی تو نه، جنی ک همراهته 

نفس تنگی گرفتی بخاطر جنی که همراهته  انرژی اون خانومی که بهش گفتی از تایپیک بره بیرون خیلی بیش ...

میشه یکم از زندگی من بگی😓

وزن اولیه93🖤😏     وزن شروع دوباره 86/250😢                                       وزن هدف۸۱😍             ب تاریخ02/08/20✌️         
2740
تو یا لمس شری یا جن عاشق داری اینه اتاق خوابت رو چرا نمیپوشونی چرا برهنه بعد از حمام در تنهایی راه ...

ها؟ 🙄دیوانه شدی. اتاق من کمدم نداره چه بریه به اینه فقط یه تابلو ایه الکرسی بزرگ داخلشه. حمامم تو اتاق خوابمه چرا راه برم. این چیرا زو میگی فک کنن مدیومی؟ باشه قبوله

ها؟ 🙄دیوانه شدی. اتاق من کمدم نداره چه بریه به اینه فقط یه تابلو ایه الکرسی بزرگ داخلشه. حمامم تو ا ...

توم فک کن داری راست میگی

و من گول خوردم. 😘

اگه اینقدر ادعات میشه از من بگو

خود ارضایی نکن اگر نمیخای تاریکی سمتت بیاد. 

2706