2733
2734
عنوان

عفونت مزمن واژن

8472 بازدید | 42 پست
سلام من دو ساله ازدواج کردم از همون روز اول عفونت دارم تا الان جالبه که کشت ادرارم و پاپ اسمیرم هیچ عفونتی نشون نمیده اما سوزش و خارش ولم نمیکنه.الانم یه مدته ناحیه بیرونی واژن و مجرای ادرارم انگار که زخمه زندگی رو برام سخت کرده نمیتونم تکون بخورم از درد و سوزش.بدنمم به انتی بیوتیک مقاوم شده.یکی کمک کنه چیکار کنم.دکتر خوبی سراغ دارید یا مرکزی که واقعا بتونه تشخیص بده. 😢😢😢😢😢
منم مشکل خارش و سوزش داشتم البته زخم نه یه سری چیزارو رعایت میکنم دیگه مشکلم رفع شده اول از همه لباس زیراتو جدا از بقیه لباسا و با صابون یا پودر صابون بشور و حتما تو افتاب خشک کن دستشویی رو تند تند بشور و بعد از شستن یه دور با بتادین کله دستشویی و حموم ضدعفونی کن سوم دستمال توالت رو تو محیط دستشویی نزار چون میکروبارو به خودش جذب میکنه الان با رعایت این موارد مشکل من تقریبا به صفر رسیده اگه گاهی یکمی خارش داشته باشم تو یه تشت آب گرم یکم بتادین واژینال میریزم یه رب میشینم توش خوب میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم منم دارم من دیگه لباس زیر نمیپوشم تو خونه چند روزم هست با سرکه و آب ...
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
بهداشتم رو خیلی خوب رعایت میکنم شوهرم هم همینطور اما گاهی حتی اگه رابطه نداشته باشم بازم عفونت میگیرم.گاهی خودم رو با محلول سرکه سیب و عسل میشورم اما هیچی اثر نمیکنه.بیشتر سوزش از بیرون مجرای ادرارمه اما هفونت ادراری ندارم الانم که سوزشش امونم رو بریده
2738
هر نوع کرم و ژل و قرصی که فکر کنی استفاده کردم انقدر هم راجب این بیماری و داروهاش مطالعه کردم گاهی دکترا بخاطر اطلاعاتم خیلی زورشون میگیره ولی متاسفانه هیچ دارویی جواب نداده و فقط بدنم مقاوم شده و دیگه انتی بیوایک جواب نمیده.شوهرم هم خیلی هاته و دلش رابطه میخواد ولی من نمیتونم میترسم زندگیم خراب شه بخاطر این مریضی
قرص ضد بارداری مصرف میکنی؟برو ازمایش هورمونی بده هورمون ها رو وضعیفت ترشحات واژن تاثیرمیزارن و وقتی ترشحات واژن اسیدی نباشه این عفونت ها بوجود میاد
خدایا ازین امتحان سخت بتونم سربلند بیرون بیام دوباره کمکم کن خدایا💟💟💟💟
2706