2737
2734
عنوان

عفونت مزمن واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 8472 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز امیدوارم بیای و بخونی منم تقریبا یکسال خارش و سوزش داشتم انواع قرص و پماد و شیاف و حت ...

منم مثل شمام دارم دیونه میشم حدود سه چهار سال این قد مزمن شده که زده به غدد لنفاویم اونارو هم متورم کرده و درد پا دارم نمی‌دونم چه کار کنم برام دعا کتید 

2731
منم عفونت مزمن دارم از خرداد دارو خوردم تا مهر خستم خسته از اول ازدواج همین بودم 

من از سال گذشته تا الانش درگیرم و هیچی روم اثر نذاشته، الانم برای اولین بار عسل استفاده کردم

من از سال گذشته تا الانش درگیرم و هیچی روم اثر نذاشته، الانم برای اولین بار عسل استفاده کردم

من عسل استفاده کردم رو من جواب نداد با عنبر نسا درمان کردم اما عنبرنسارو دود ندادم بخور دادم به واژنم تو به قابلمه غیرقابل استفاده و کهنه که نمیخوام اب میریزم با  یکی دو مشت عنبر نسا و رازیانه و بومادران هر کدوم یکی دو قاشف بعد که جوش اومد رو گاز با چنگال عنبر نسارو باز و له میکنم بعد که دم کشید با هم یه کم جوشید میریزم تو لگن کوچیک حموم میشینم روش ده دقیقه ای  سرد میشه یه بار دیگه جوش میارم میشینم روش البته یه جور که نسوزم یه بار صبح یه بار عصر پنج روز انجام داوم بدون دارو خوب شد ولی خوب چون زیاد عفونت میگیرم دفعه بعد برگشت با دو روز بخور داون خوب شد 

2740
چند وقته از زمان پاک شدنتون از عفونت میگذره؟

تقریبا یک ماه یک ماه و نیم جوری بودم که داعم داشتم نسخه های دکتر مصرف میکردم اثر نداشت و دکتر میگفت نه تو فکر میکنی عفونت داری😐انقدر دارو جواب نداده بود میگفت فکر میکرد تمارض میکنم

تقریبا یک ماه یک ماه و نیم جوری بودم که داعم داشتم نسخه های دکتر مصرف میکردم اثر نداشت و دکتر میگفت ...

منم دارو اصلا خوبم نمیکنه حتی در حین مصرف هم عفونت دارم از زندگی سیرم کرده مخصوصا که هنوز بچه هم ندارم

منم دارو اصلا خوبم نمیکنه حتی در حین مصرف هم عفونت دارم از زندگی سیرم کرده مخصوصا که هنوز بچه هم ندا ...

منم بچه ندارم به نظرم بخور  عنبرنسا رو که توضیح دادم امتحان کن من به یه خانوم ۵۰ ساله فامیل هم گفتم انجام داد چندبار گفت خیلی بهترم من دیگه همیشه تو خونه دارم از دارو بهتر بود برگرده هم دوباره بخور میدم 

منم بچه ندارم به نظرم بخور  عنبرنسا رو که توضیح دادم امتحان کن من به یه خانوم ۵۰ ساله فامیل هم ...

امروز عنبرنسا خالی بخور دادم همه خونه رو بو برداشته با اینکه تو بالکن انجام دادم همه در و پنجره هارو باز کردم تو این سرما که بوش بره

امروز عنبرنسا خالی بخور دادم همه خونه رو بو برداشته با اینکه تو بالکن انجام دادم همه در و پنجره هارو ...

اره خوب بو داره من رازیانه و بومادران میریزم یه کم با اونا قاطی میشه بوش بهتر میشه و در کل تایمی درست میکنم که خیلی مونده همسرم بیاد کامل بوش بره تا اون ساعت