2733
2734
عنوان

دکتر زنان مژگان شهاب الدینی

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 27 پست
عزیزم شما هم زایمان کردین به سلامتی ؟ تجربه تون رو میگین ؟

نه عزیزم من هنوز وقت زایمانم نشده 

من میخواستم برم پیش دکترم که برا زایمان قبلی رفتم 

خیلیی خوب بود

برم ببینم ایشون دستمزد جدا میگیرن یا نه 

دکتر لیلا محمدی

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
نه عزیزم من هنوز وقت زایمانم نشده  من میخواستم برم پیش دکترم که برا زایمان قبلی رفتم  خی ...

ممنونم عزیزم ُ 

در کل حتما باید بیمارشون باشی یا میشه برای زایمان هم رفت پیششون ؟ بیمارستان محب یاس هستن ؟ 

و سوال دیگه اینکه موقع زایمان اگر بیمارستان محب یاس رفتیم میتونیم انتخاب کنیم با چه دکتری زایمان کنیم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم ُ  در کل حتما باید بیمارشون باشی یا میشه برای زایمان هم رفت پیششون ؟ بیمارستان مح ...

خواهش میکنم 

عزیزم متاسفانه اطلاعی از محب یاس و دکتر شهاب الدینی ندارم 

شما منظورت محب کوثر نیست ؟

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️

سلام.عزیزان ایشون اسم الکی در کرده به شدت پول پرست و عاشق پوله حتی ویزیت مطبش تو صادقیه از مبلغ مصوب ۴۰ درصد بیشتر میگیره و نقدی هم کار میکنه.دلسوز نیست و فقط پول رو میشناسه .برای سزارین هم پول قابل توجهی میگیره.درسته مشتری هاش  زیاده  و نوبت به سختی گیر میاد اما خدا شاهده حقیقت  همینه و خودتون متوجه میشید.

2731

به خدا من یه مشکلی داشتم من رو یکسال برد و آورد، آخر سر هم درمان نشدم خدا ازش نگذره، هر بار هم که رفتم پیشش به قدری برخوردش بد و بی ادبانه بود با من که دیگه هیچ وقت حاضر نیستم پامو بزارم تو مطبش.

با شوهرم رفته بودم بدون هیچ آزمایشی گفت سنت بالا رفته احتمال زیاد بچه دار نمیشی باید تخمک اهدایی بگیری بچت ممکنه سندروم داون بگیره، خدا ازش نگذره.

اره خیلی راضیم، خیلی مهربونه، آزمایش و سونوی الکی نمینویسه، قرص و شیاف اضافی نمیده. استرس نمیده و وا ...

عزیزم شما پیش خانم دکتر مژگان زایمان کردی؟کدوم بیمارستان و هزینش چقدر شد؟راضی بودید ازشون؟؟؟؟؟

2738
چقدر حرف دل من زو گفتید واقعا همینه

چه قد عجیب بعد از 4 ماه یه دفعه دو نفر با فاصله چند دقیقه 2  نصفه شب دوتاشونم همون روزی که عضو شدند اینقد نظر منفی دادن، حس میکنم خواستین خانم دکترو خرابشون کنین. 

چه قد عجیب بعد از 4 ماه یه دفعه دو نفر با فاصله چند دقیقه 2  نصفه شب دوتاشونم همون روزی که عضو ...

عزمزمه چراباید کتر رو خراب کنیم حتما خوب نبوده که داریم میگیم

ایشون دلالن و هیچ مسولیتی قبول نمیکنن

دوستان عزیز این دکتر به قدری برای من تجربه بدی گذاشتند که دیگه برای اقدام به هیچ دکتری نمیتونم اعتماد کنم من برای این دکتر خیلی تحقیق کرده بودم ووقتی شلوغی مطب رو دیدم بیشتر مطمئن شدم هزینه ویزیت نسبت به بقیه جاها بیشتر بود و آنقدر دلالن که برای فرار از مالیات محبور میکنن پول نقد بیارید وقت دهی مطب افتضاح هست و یه منشی بی اخلاق دارند. همه اینا به کنار انقدر بی ملاحظه هستند به من که ۲۳ سالمه میگفتن برای چی تو سن پایین بچه آوردی و حال من رو واقعا بد میکردند. من خون ریزی شدید داشتم پیام دادم صبح آخر شب جواب دادند و اصلا تلفن رو پاسخگو نبودند.حتی برای عمل هم بالاسرم نیومدند چون زیر میزی ندادم و با تشخیص های نادرست من بچم رو ۲۴هفته از دست دادم . 

همون اول کار گفت من زیر میزی میگریم شما خودتون قضاوت کنید و خواهشی که دارم گول این پیام ها رو نخورید .