2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای عروسی بجزکلیپ وبالون مه دیگه چی خوبه

عروسی پسر خاله مامانم عروس ک وارد شد ی سبد زیبا دستش بود تو سبد دونوع نمک مختلف خوشگل یکیش شبیه سبد گل بود یکیش قایق تو شیشه بعد ی کارت خوشکل بهش وصل بود اسم عروس و داماد روش بود بعد اینارو عروس میز به میز به چند نفر میداد برای چشم زخم 

2740

ی عروسی دف زن اورده بودن تا عروسو داماد وارد شدن شروع به زدن کردن و اهنگ امشب تموم عاشقا با ما میخونن یک صدا تویی تویی قشنگ ترین عروس دنیارو میخوندن تا عروس و داماد وارد جایگاه بشن

من خودم اگر یه روز ازدواج کنم با شوهر ایندم قرار میزارم ک روز عروسیم هر دو باید به نحوی طرف مقابلو به شدت خوشحال و سوپرایز کنیم حالا به هر طریقی مثلا تا داماد وارد میشه ی اهنگ و رقص مخصوص یا ی اهنگو یاد بگیرم وارد میشه براش ساز بزنم مثل ی قطعه با ویولن حالا دامادم هر جور میخواد سوپرایز کنه با خودش

ی عروسی دف زن اورده بودن تا عروسو داماد وارد شدن شروع به زدن کردن و اهنگ امشب تموم عاشقا با ما میخون ...

مرسی ازایده هات گلم

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤

فداات گلم واسه عقدداداشم‌میخام دف واینارم اماده کردیم اگه موقع رقص ب جزمه ورقص نورحباب شمع قلبم درست کنیم برن وسط شمع ضایست

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
2706