2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله از ۱۸ ماه تا ۲۴ بردم و ترخیص شد شکر خدا توی سن هجده ماهگی کلام صفر توجه تمرکز درک دستور صفر عین بچه هشت نه ماهه بود بشدت تاخیر داشت 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728

نبردم ولی شنیدم امگامکس برای تکلم وتمرکز بچه ها خوبه 

مخصوصابچه هایی که جمله بندی واینا ندارم

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2740

من یبار بردم. تو شهر ما دکتر فقط یکی بود اونم اصلا ب درد نمیخورد.  خودم باهاش زیاد کار کردم.  تخم کبوترم واسه من تاثیر داشت

وزن اولیه ۱۰۴    وزن فعلی ۸۴.😄👌این راه ادامه دارد    خدایا دستمو محکم بگیر 
بله از ۱۸ ماه تا ۲۴ بردم و ترخیص شد شکر خدا توی سن هجده ماهگی کلام صفر توجه تمرکز درک دستور صفر عین ...

الان چطوره بچتون حافظه وتمرکزش 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
نبردم ولی شنیدم امگامکس برای تکلم وتمرکز بچه ها خوبه  مخصوصابچه هایی که جمله بندی واینا ندارم

بهش دارم میدم اتفاقا ولی هر روز نه میترسم ضرر داشته باشه

خدایا شکرت 😍
الان بچتون چند وقتشه حرف میزنه کامل؟؟

۲۸ ماهه بله کامل حرف میزنم حمله سه کلمه ی میگه اعداد رو میشماره اشکال هندسی بلده رنگ هارو بلده تعداد کلماتشک که خیلی زیاده قابل شمارش نیست برام 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من از یه سالگی بردم هنوز حرف زدنش به همیسناش نرسیده ولی از گفتاردرمانی نتیجه گرفتم فقط گفتار درمان باید با تجربه و کاربلد باشه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
بهش دارم میدم اتفاقا ولی هر روز نه میترسم ضرر داشته باشه

چندوقته میدی تغیری احساس کردی چند سالشه

2706