2737
2734
عنوان

شوهرم قبلا یکیو میخواست

489 بازدید | 9 پست

دختر عمشو اون ازدواج کرد زودتر الان تو یه مهمونی میبینمش خیلی بهم میریزم احساس میکنم با اینکه طرف شوهر و بچه داره تو جمع ک یجا میشیم شوهرم هنوز بهش حس داره رفتاری ازش ندیدم فقط حسم میگه😭😭😭

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه رفتاری ندیدی ولش کن

منم قضیه رابطه قبل از من شوهرم رو از زبون مامانش شنیدم گاهی وقتا با خودم میگم نکنه تصور میکنه من اونم، ولی نه انقد ازش عشق میبینم ک ابدا امکان نداره تو فکر اون باشه

فاقد اعصااااابم 🦍 متاهل 🐔

نه حسی نداره مطمئن باش.

من تو گذشتم یکیو میخواستم در حد مرگ که الان شوهرمو به اندازه اوم موقع اون دوست ندارم اما اصلا به اون طرف فکر نمی‌کنم حرفام میزنن عادی ام حتی خوشحالم که نشد ازدواج کنم.

نه حسی نداره مطمئن باش. من تو گذشتم یکیو میخواستم در حد مرگ که الان شوهرمو به اندازه اوم موقع اون د ...

عاخه مردو زن فرق دارن مردا وقتی یکیو واقعا دوست داشته باشن راحت فراموش نمیشه

عاخه مردو زن فرق دارن مردا وقتی یکیو واقعا دوست داشته باشن راحت فراموش نمیشه

درسته فراموش نمیکنن ولی هیچ وقتم نمیتونن یکی رو بخوان و باهاش ازدواج کنن و بهش محبت کنن.

شک نکن تورو میخواد. وقتی همه وقت و انرژیشو برای شما میذاره.

ببین من خیلی اطرافم دیدم مردی که چشش دنبال زنیه به زن خودش کم میذاره بعدم یجوری به طرف میرسونه که مثلا بیا باهم باشیم.

چرا به چیزی که نیست فکر میکنی.شاید شوهرت تو دلش میگه خوب شد نشد چقدر خام بودم.

ول کن همه تو مجردی یکیو میخوان

2738
درسته فراموش نمیکنن ولی هیچ وقتم نمیتونن یکی رو بخوان و باهاش ازدواج کنن و بهش محبت کنن. شک نکن تور ...

چقدر خوب حرف میزنی مرسی خیلی دلم‌اروم‌گرفت😍