2733
2739
عنوان

ناشکری کردم عذاب وجدان گرفتم

949 بازدید | 18 پست

ناشکری کردم اعصابم خورده عذاب وجدان گرفتم چطوری از خدا طلب ببخشش کنم..هی منت گذاشتم که من نماز میخونم چرا حاجتم روا نشده..الان از گفته خودم پشیمونم..

همین که پشیمونی بخشیده

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید

اشکال ندارد 🙂

هرچی میگی قطعا درسته👌🏻یه عده لجن با من لجن😐😂 سرتو از سانروف بيرون نبر شايد يكي سر نداشته باشه 😔       گفتند ک او عاشق موهای بلند است 🥺🌼موهای من از عصر همان روز قارچی است😐                                                  میشه برا سلامتی مامانم و خواهرم صلوات بفرستی مهربونم🫂💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا؟چی شده؟الان تو ی برزخ احمقانه موندم ک خودم میدونم اشتباهه ولی دلم یچیز دیگ میگه...

نماز میخونم ولی دیگ تسبیحات بعدشو نمیخونمدمیرم پی کارم بخدا گفتم دلخورم ازت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
چرا؟چی شده؟الان تو ی برزخ احمقانه موندم ک خودم میدونم اشتباهه ولی دلم یچیز دیگ میگه... نماز میخونم ...

خب درست نیست اینکارمون..منم الان خیلی عذاب وجدان گرفتم کاش برمیگشتم به چند ساعت قبل این حرفارو نمیزدم جلو کسی..اخه چرا باید منت بذاریم مگه لنگ ماهست که بخونیم یا نخونیم

خب درست نیست اینکارمون..منم الان خیلی عذاب وجدان گرفتم کاش برمیگشتم به چند ساعت قبل این حرفارو نمیزد ...

عقلم کامل میدونه و قانعه ولی گاهی دلم عین ی بچه لجباز میشه ک نمیفهم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من یبار توبه کردم شکستم 

همچین زد زیر کاسه کوزم که هنوزم ازش دلخورم 

ولی با اینکه اعتقادمو به همه چی از دست دادم نپیدونم چه حکمتیه ماه رمضون یه ثانیه نمیتونم ازش دور شم و کاهلی کنم

من یبار توبه کردم شکستم  همچین زد زیر کاسه کوزم که هنوزم ازش دلخورم  ولی با اینکه اعتقاد ...

مطمینی بخاطر اون بوده..توبه کن بازم استغفار کن..شاید مورد رحمتش قرار گرفتی..شایدم منم بخاطر همین شده که درمونده شدم

🌕' فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّــهِ حَــقٌّ /الروم ٦٠'

⸤ صبر ڪن ڪه وعده‌ے خداوند حق اسٺ..🤍🌱⸣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق(حضرت عباس(ع))😍                                                     پسرم همه وجودم🤍🌻            
2706