2737
2739
عنوان

ترشح قهوه ای در هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 208766 بازدید | 101 پست
سلام دوست عزیز. شما الان تو چه وضعیتی هستی؟ من الان باردارم و شرایط شما رو دارم. خیلی نگرانم

سلام

منم ترشحات قهوای مایل ب قرمز دارم 

هفته 6

شما خوب شدین؟

فعلا شیاف میزارم 

نگرانمم

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  

سلام بچه ها کسی نیست....بچه ها منم یه مشکلاتی اینجوریا دارم هنوز سونو نرفتم فک کنم هفته چهار باشم از دیروز ترشحات رقیق زرد اومد یهویی..با چنتا لکه کوچیک قهوه ای کمرنگ...با سرکه واب خودمو شستم لباس زیرمم دراوردم با دامن بهتر شدم صب که بیدار شدم ببخشیییید رفتم دسشویی  اومدم یکم بعدش دیدم باز لباس زیرمم چنتا لکه به قهوه ای خیلی کمرنگ که به زرد هم میشه گفت میخوره اومده...با یه احساس تیزی شدید داخل واژن دارم مث زخم که اب میخوره مثلا نمیدونم چجوری توصیف کنمکلا هم زیر دلو دلم دردای انقباضی دارم هی فک میکنم الان میخوام پریود بشم ...دکترمم تهرانهرمن شهرستان...تجربه داشتین؟خطرناکه؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ترشحات قهوای مایل ب قرمز دارم  هفته 6 شما خوب شدین؟ فعلا شیاف میزارم  نگرانم ...

سلام عزیزم من الان ۱۰ و ۲ روزم از هفته نهم دیگه قطع شد خدا رو شکر. آخرین بار شدت خونریزی بیشتر از همیشه بود. هر بار می خواستم سکته کنم! ولی اصلا نترس به مرور قطع میشه. من توی پنج هفته ای که خونریزی و لکه داشتم گهگاهی قطع می شد تا دو سه روز بعد دوباره شروع میشد ولی الان ۱۲ روزه کامل قطع شده اصلا نگران نباش

سلام دوستان 

من روز ۱۶ پریودم نزدیکی بقصد حاملگی داشتم فقطم همون یه بار بود  الان که موعد پریودم هست تو طوله روز دوبار لکه یا ترشح قهوه ای داشتم ایا احتمال حاملگی در من هست؟

هنوز از پریودم نگذشته امروز یا فردا باید بشم ولی تا حالا لکه بینی قبل از پریودم با این فاصله نداشتم بیبی چکم ۷ روز بعد نزدیکی استفاده کردم منفی بود

2728
سلام دوست عزیز. شما الان تو چه وضعیتی هستی؟ من الان باردارم و شرایط شما رو دارم. خیلی نگرانم

سلام شما لک داشتی اوایل بارداری؟خوب شد؟چطوری؟؟منم دارم ۵ هفتم طبق پری

شیافم میزنم

بیرون لکی نمیاد همش توی واژنه و قهوای

عزیزم شما لک داشتی اوایل بارداری؟منم دارم ۵ هفتم مترسم.چکار کنمممممم

عزیزم من الان هفته 17 هستم. خدا رو شکر رفع شد. برای من از هفته 5 تا 9 طول کشید. هر دفعه از استرس می مردم. اصلا نگران نباش. تازه برای من زیادتر از شما بود در حدی که کف دسشویی می ریخت. دکتر من شیاف و قرص دوفاستون تجویز کرد. 

2738

سلام به همه مامانای باردار

من ۵هفته و ۶روزمه

پریشب اقوام شوشو اومدن خونمون و از بارداریم باخبر شدن.متاسفانه همون شب با شوشو قهر بدی کردم. از صبح امروز لباس زیرم لکه قهوه ای پیدا شد.دوش گرفتم و بخاطر لکه ها خیلی عصبی شده بودم ک متاسفانه با شوشو بحث کردم و اونم منو کتک زد.  

لکه بینیم بیشتر شده.اما خدا روشکر هنوز لکه اس و بخونریزی تبدیل نشده.کلا امروز و فقط گریه کردم.تا اینکه الان پیاماها و تجربه های شمارو خوندم.

ب دکترم ز زدم گفت سونو واژینال انجام بده.اما از طرفی هم شنیدم منجر ب سقط میشه.رو این حساب فعلا ب تجربه های شما بسنده کردم و دکی نمیرم تا ان شاءالله به هفته ۷برسم

ممنون ک هستید.

امیدوارم دوران بارداریه شیرینی داشته باشید‌

مامانایی ک زایمانشون نزدیکه لطفا برا من و کوچولوم دعا کنید که زندگی شیرینی داشته باشیم. ممنون

راستی هرکی بیمه نیرو میلحه لطفا بگه کدوم بیمارستان برای زایمان رفته یا میره

برام دعا کنید حاجت روا شم. خدا جون امیدمو نا امید نکن.من دوستت دارم خدا.دستمو رها نکن😢😢😢😢
2706