2733
2739
عنوان

ترشح قهوه ای در هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 208719 بازدید | 101 پست

سلام

من تجربه مشابه شما رو سال ۸۴ داشتم.ترشح و لکه ی قهوه ای.سه روز خونریزی که دکتر احتمال سقط داد و بعد از سونو مشخص شد که جفتم پایینه و استراحت مطلق.شیاف و آمپول.تا ماه ششم این مشکلات و استرس با من بود.اما قدرت و بزرگی خدا و مهربونیش دخترم رو به من بخشید و الان دخترم دو سال و نیمه ست.

دخترم ١٢ دیماه ٩۴ خانه ام را نورباران کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان من شش هفته و دو روزمه از هفته سوم لكه بینی قهوه ای داشتم تقریبا هشتاد درصد شبانه روزم خ ...

سلام زهره جان میدونم خیلی وقته از این پستت میگذره منم دقیقا شبیه شما هستم میتونم بپرسم دوره بارداریتون چطور بود چکار کردید

2740

سلام دوستان عزیز من چند روزیه همراه ادرارم ترشحات ابکی قهوه ای هم میبینم هفته پنجم ششم هستم همراه با ترشحات معمولی و هم چسبنده خیلی خودخوری میکنم و استرس دارم اخه سال پیش هم یه سقط داشتم به همین روش 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
من درهفته ۵ هستم و تغریبا دوهفته است ترشحات قهوه ای زیاد دارم وبعضی مواقع لخته های خیلی ریز روزی دون ...

عزیزم سلام میخواسستم بدونم شما لکه های قهوه ای که داشتی برطرف شد اخه مشکل شمارو دارم 

عزیزم سلام میخواسستم بدونم شما لکه های قهوه ای که داشتی برطرف شد اخه مشکل شمارو دارم 

نه گلم سقط شد .باز حامله شدم و همین منوال تااینکه مشخص شد ایمنی بدنم بالاست و جنین و عضو ناشناخته میدونه

سلام خانم شما چه کردی قلب جنین تشکیل شد من مثل شما هستم.

سلام عزیزم من به دلیل داشتن هماتوم خونریزی داشتم تا چند روز پیش هم خونریزی سیاه داشتم اما خداروشکر قطع شده الان ۱۳ هفتمه 

شما که مشکل لکه بینی داری دکتر علتش رو بهت نگفت ؟

2706