2733
2734
عنوان

خیلی ناراحت شدم از دستش

436 بازدید | 24 پست

خواستگارم همیشه یه ساعت بعد چت می خوابه یعنی اف میشه بعد پنج دقبقه باز بر می گرده میگه ببخشید گوشی تو دست خوابم برده بود من اولا خیلی ناراحت نمی شدم ولی دیشب خیلی بهم برخورد احساس کردم مزاحمم 

سریع خدافظی کردم اونم نفهمید اصلا که ناراحت شدم می خوام فردا که پیام دادبهش بگم ناراحتم کردی 

درسته به نظرتون 

اینم بگم هر شب تقرببا همین کار رو می کنه بعد من منتظر می مونم می بینم خبری نیست ازش و اف شده کلا 

صبح پا می شم می بینم ساعت دو یا سه شب پیام داده که من بیدارشدم دیدم گوشی دستمه جواب تونو ندادم 

ببخشید و از این حرفا 

خب خوابش میاد بنده خدا حتما شاغل هم هست

لبهایم را بالا میکشم برای نشاندن لبخندی بر صورت بی‌جانم، زجر لبخند و دوای درد،تلخی‌ای که به شادی چنگ میزند،تا آن را در آغوش خود محبوس نکنم دست برنمیدارم یک روز او مال خود خود من میشود یقین دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهتر نیست شما قبل ازینکه بخوابه شب بخیر بگین و بزارین بخوابه 🤔 

چه کاریه شب بیدار نگهش میداری حتما سر کار میره خسته میشه 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738
خب زودتر شب بخیر بگید که اینجوری نشه شاید از شدت خستگی اینجوری میشه 

آره می دونم خودش همیشه پیام می ده 

ساعت ۱۰ شب به بعد که از سر کار میاد 

ولی منداز این ناراحتم که بهش گفتم بگو اگه خواب میاد نه اینکه وسط چت بذاری بری

آره شاغله ولی گفتم بهش اگه خوابت میاد بگو بهم  همیشه میگه باشه می گم ولی بازم می خوابه وسط چت& ...

دوست نداره حرف تموم شه یا خوابش ببره به خودش فشار میاره تا بیشتر پیشت باشه خوبه که نشانه‌ی محبته تو که میدونی سر یک ساعت خوابش میبره همون موقع شب بخیر بگو بزار با خیال راحت تاصبح بخوابه

لبهایم را بالا میکشم برای نشاندن لبخندی بر صورت بی‌جانم، زجر لبخند و دوای درد،تلخی‌ای که به شادی چنگ میزند،تا آن را در آغوش خود محبوس نکنم دست برنمیدارم یک روز او مال خود خود من میشود یقین دارم 

[QUOTE=266809728]کارش تا دیر وقته؟ شاید واقعا خسته میشه من خسته باشم و گوشی دستم بگیرم چشامم خسته میشن و خوابم میبره[/QUOTE

کارش دست خودشه ولی صبحا فکر کنم زود بیدار میشه 

کلا خوش خوابیه 😐

آره می دونم خودش همیشه پیام می ده  ساعت ۱۰ شب به بعد که از سر کار میاد  ولی منداز این نا ...

خب اینجا حق باتوئه چون بهش گفتی 

شاید دوست داره باهات صحبت کنه با صدات بخوابه 😁بعضی از مردا هستن با صدای کسی که دوستشون داره میخوابن عین لالایی میمونه براشون شایدم نمیخواد ناراحتت کنه نمیره سرکار میره؟ که بیشتر وقت نتونه باهات صحبت کنه؟ 

نه بهش نگو اگه بهش بگی جبهه می گیره ببین دفعه های دیگه هم این کار رو می کنه مطمئن باش مزاحمش بودی عز ...

من دیشب همین حس بهم دست داد 

احساس کردم مزاحمش 

به همین خاطرم دیگه خیلی سریع خدافظی کردم 

ولی بهش می گم که ناراحت شدم 

2706