2733
2734

سلام من خواننده خاموشم چندساله ولی واقعا امشب دلم خواست اینو تعریف کنم براتون🫠

منو شوهرم داریم جدا میشیم البته ۸ماه بود که جدا زندگی میکردیم اون شهرستانه خونشون من تهران،تا چندوقت پیش که دیگه اقدام کردیم برای طلاق و دوشنبه من رفتم شهرشون که آزمایش بارداری بدم که وکیل ببره محضر و کارو‌ تموم کنه(که هنوز نبرده) ساعت ۵صبح رسیدم اونجا اومد دنبالم منو برد خونشون فکرکنین ۸ماه بود ندیده بودمش هم دلم براش خیلی تنگ شده بود هم خیییلی ازش ناراحت بودم حسه عجیبی بود و استرس داشتم😔رفتیم خونشون همه خواب بودن منو برد تو اتاق خودش دیدم دوتا رخت خواب کنار هم پهن کرده گفت بخواب😑منم دیگه چاره ای نداشتم ولی همونجوری با لباس خوابیدم تا ساعت ۸صبح که بیدار شدم دیدم رفته داره صبحونه آماده میکنه الان میگم بقیشو سریع،آخر سر اگه سوال داشتید جواب میدم

فکر کنم به یه تاپیک پربازدید رسیدم

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تا صبحونه خوردیم و رفتیم آزمایشگاه آزمایش دادیم گفت برید دوساعت دیگه بیاید جوابو بگیرید دوباره برگشتیم خونشون(وسیله هامم اونجا بود قرار بود بار بزنم بیارم تهران)دیگه زنگ زدیم خاور هماهنگ کردیم که بیاد بعد شوهرم میوه اورد تو اتاق نشسته بودیم جفتمون ساکت سرشو انداخته بود پایین اینم بگم شوهرم خیلی مغروره معمولا ناراحتیشو نشون نمیده،یهو نگاش کردم دیدم داره گریه میکنه،منم بغضم گرفت شدید😔گفتم چیشده؟دیگه گریش بیشتر شد و‌گفت من نمیخواستم اینجوری شه،منم رفتم پیشش نشستم بغلش کردم دلداریش دادم حالا خودمم گریم گرفته بود

2706