2733
2734
عنوان

کپسول سفکسیم ۴۰۰برای بچه ۷ساله

9113 بازدید | 26 پست

سلام دوستان پسرم اول مهر سرما خورد تا چند روز تب داشت و بعدش سرفه شدید که تا یک ماه ادامه داشت سرف خلطی با مخاط بینی شدید سبز رنگ،هر دکتری میبردمش یه نوع چرک خشک میداد،،،یکیش شربت  اموکسی کلاو بهش داد،،،یکیش کپسول اموکسی سیلین ۲۵۰داد،،یکیش قرص ازیترو مایسین ۲۵۰ داد،،یکیش قرص سفکسیم ۲۰۰داد،،وبا کلی داروهای دیگه که همشون ضد سرفه بودند،ولی هیچ کدوم جواب نمی داد،تا اخرین دکتر گفت عفونت پشت حلق داره،،،،،یه شربت کتوفین داد،،وبا  قرص سفکسیم ۲۰۰،،،سرفه هاش بند اومد ،،ولی هنوز مخاط سبز داشت،،تا یه هفته خوب بود ولی بعد از یه هفته دوباره شروع میشد ،،تا دو هفته پیش بردمش دوباره دکتر به دکتر گفتم خسته شدم از بس بردمش دکتر ،،،داروهاتون تا یه هفته بیشتر جواب نمیده ،،دوباره روز از نوروزی از نو،،بچم نابود شد از بس چرک خشک کن خورد،،،بهم گفت وزنش چقدره گفتم ۲۹کیلو بهم کپسول سفکسیم ۴۰۰داد گفت روزی یکی  با یه کپسول سه کاره،،،خداییش تا خورد به سه روز نکشید زود خوب شد ،،،دیگه مریض نشد تا ۵شنبه از دوباره تب کرد و این بار به جای سرفه گوش درد گرفت بردمش دکتر ،،گفت گوشش عفونت کرده،،،دوباره سفکسیم ۴۰۰داد بهش ،،،ولی تا امروز تبش پایین نیومده،،دوباره بردمش یه دکتر دیگه گفت سفکسیم ۴۰۰برای ۷ساله خیلی زیاده،،،،گفت فقط بهش بروفن بده تا تبش قطع بشه،،،ولی قشنگ حس میکنم بدن بچم عفونت داره،،،چون هم گوشش درد میکنم ،،،هم سردرد داره،،هم میگه سر گیجه دارم،،تودماغی هم حرف میزنه،،،نمیدونم چکار کنم،،خواهش میکنم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید وزنش بالا باشه.وگرنه ۲۰ تا سفکسیم دویست میدن 

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728

ای بابا بچه تلف شد بااینهمه دارو مدل ب مدل. من عفونت سزارین دارم با احتیاط سفیکسیم ۴۰۰ میخورم بدنم داغون شده همش تشنه هستم این دیگ چ دکتری بود🤦🏻‍♀️

دمنوش یا داروی خلط اور میدی بهش؟

برای سلامتی پسرت صلوات میفرستیم عزیزم 

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2738
ای بابا بچه تلف شد بااینهمه دارو مدل ب مدل. من عفونت سزارین دارم با احتیاط سفیکسیم ۴۰۰ میخورم بدنم د ...

باورت نمیشه اگه بگم چقدر دمنوش،،شربت های گیاهی ضد سرفه و خلط اور دادم بهش ،،،

۲۹کیلو هست ،،،اتفاقا پرسیدم گفت ۲۵کیلو به بالا مشکل نداره 

بدنش ضعیف میشه و نسبت ب انتی بیوتیک دیگه واکنش نشون نمیده دیگه.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
به کلیه هاش اسیب میزنخ

نمیدونم چه دکتری ببرمش دیگه،،متخصص گوش و حلق بینی بردمش گفت خلط پشت حلقه،،،متخصص عفونی بردمش گفت سینوزهاش عفونت کرده،،متخصص اطفال بردمش گفت از سر عفونت شدید داره،،،تریاژ بیمارستان بردمش گفت انفولانزا هست،،،پزشک عمومی بردمش گفت ویروس جدیده

شاید باید آنتی بیوتیک تزریقی بگیره . بهتره دوباره ببریش فوق تخصص عفونی اطفال برای عفونت گوشش .‌

اما برای سینوزیتش در کنار داروهاش از سرم شستشوی بینی براش استفاده کن .‌

2706