2733
2734
عنوان

خب حالا فک کنین من فروشندم از کدوم کار من ب عنوان فروشنده بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 57 پست

از اینکه رفتار مناسبی نداشته باشه

و تخفیف نده اصلا

خیلی بده این

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من شخصا ازفروشنده ای ک واردحرین خصوصیم بشه ک چرا مجردی چرامتاهلی چرابچه نداری چرا بجه دارنمیشی کی ازدواج میکنی  واقعا متنفرم چندنفرشونم بدجور باحرفاشون ناراحتم کردن

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
پشت در اتاق پرو وای میسته تا لباسو تو تنم ببینه😑

وای اره منتظر بود بادی رو تن من ببینه ناراحت هم شد که نزاشتم!

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔
من هر وقت اینجوری میشه معمولا چیزی نمیتونم انتخاب کنم خیلی نامحسوس میپیچم به سمت در و برمیگردم😁

حالا ساكت باشن خوبه

بعضياشون همش ميگن چي ميخوااين؟

چي مد نظرتونه

چي دوست دارين

دوست دارم بگم دوست عزيز شما سكوت كن اومدم نگاه كنم ديگه انتخاب كنم ميگممم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من از اینکه یه چیزی رو قیمت کنم ولی به هر دلیلی نخرم بعد قیافه میگیرن و جواب تشکر و خداحافظی ادمو نمیدن متنفررررررم.من از اونایی نیستم که الکی همه چیو قیمت کنم یا یوال بپرسم از مردم ازاری بدم میاد تا از رنگ و مدل یه لباس خوشم نیاد پرو نمیکنم ولی خب بعضیها یجوری رفتار میکنن که انگار حتما باید بخری خب شاید مثلا لباس پرو کردم به تنم ننشسته یا شال بهم نیومده یا قبمتش برام بالاست یا اونقدر نمی ارزه.بعضیها انگار ارث پدرشون طلب دارن از آدم .بعضیها هم خیلی خوش اخلاقن

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
یسری اصلن نگات نمیکنن من نمیرم دیگ‌ اون مغازه

اره یبار دیگه هم پیش اومد داشت با پسره صحبت میکرد چنبار گفتم خانم میشه این شال رو برام باز کنین با پسره میخندید محل من نداد! اون روز تا یکی دو ساعت ناراحت و عصبی بودم

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔
2706