2733
2739
عنوان

آخر شبی یاد یه چیزی افتادم 😕

1390 بازدید | 14 پست

یادمه بچه بودم وقتی کاری میکردم 

به مامانم میگفتم توروخدا ب بابا نگو

میگفتم اصلا گ و ه خوردم نگو 

با نگاه محبت آمیز مادری نگام میکرد و میگفت 

هرچقدر میخوای بخوری بخور میگم ☹💔

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاریخ امروز یه جوریه آدم دلش میخواد بزاد😑

😂❤

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731

عه اره😂😂

_بچها نخندینا :) ... صرفا چون تو حاضری برای باورت کشته شی ، به این معنی نیست که باورت درسته🙂ولی من بیشترین ضربان قلبمو موقع قشنگ ترین اشتباهم داشتم❤️یک ساعت بخاری رو خاموش کن و دعا کن سردت نشه تا فاصله علم و اعتقاد رو بفهمی..افراط تو هرچیزی سمه ×😉 خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند//هرچیز در این خانه بی برگ و نوا بود//گفتند چنینیم و چنانیم٫دریغا//اینها همه لالایی خواباندن ما بود💔
ما سر کلاس اجتماعی معلم بهمون گفتن هر چقدر میخواهید گ و ه بخوریم تا بترکین

آخی☹🥺😂

🤣🤣🤣🤣🤣

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
2738

اتفاقاتمدوزمن اورژانسی زاییدم   

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
قدمش خیر باشه عزیزم مبارک باشه برا منم دعا میکنی حضرت علی اصغر ی پسر سالم و صالح بهم بده؟

فدات شم ایشالابه حق شش ماهه کربلاخدابهت پسرکاکل زری بده   من دخترم روبعد۵سال باردارشدم پسرم بلافاصله بعدزایمان باردارشدم همه چیزدست خداست 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
فدات شم ایشالابه حق شش ماهه کربلاخدابهت پسرکاکل زری بده   من دخترم روبعد۵سال باردارشدم پسرم ب ...

خدا واستون حفظشون کنه عزیزم. ممنونم گلم. منم‌ی دختر دارم. تنبلی شدید دارم همش‌تو فکرم پول جمع کنم واسه آی وی اف. مرسی از محبتت عزیزدل

2706